PASITIKIME NAUJUS METUS kARTu 

Gražiausios metų šventės jau visai čia pat – sutikime šventes kARTu. Kviečiame senuosius metus palydėti ir naujuosius metus sutikti Alytaus miesto teatre – pasirūpinkite puikiu vakaru jau dabar, įsigykite bilietus. Paskutinę metų dieną jūsų dėmesiui – italų režisieriaus Matteo Spiazzi spektaklis „Viešbutis „Renesansas“.

Švęsti kitaip, švęsti kultūringai – jau daugel metų paskutinę metų dieną į teatrą renkasi tie, kurie senuosius išlydi ir naujuosius pasitinka lydimi gerų emocijų širdyje.

„Juk ne veltui ir sakoma, kaip sutiksi tu metus – tokie jie tau ir bus. Džiaugiuosi, jog alytiškiai renkasi senuosius metus palydėti kartu su mumis – teatre, šįsyk jus kviečiame į tikrai išskirtinį spektaklį iš kelių etiudų, kuriuose istorijos apie sovietmečiu neviešintus ar draustus dalykus“, – intriguoja teatro vadovė Inesa Pilvelytė.

Režisierius šio spektaklio žanrą įvardija kaip melodramą su komedijos elementais.

„Viešbučiuose galima atrasti tai, kas nenutinka realiame gyvenime. Tai vieta, kur gali nutikti kažkas nekasdieniško. Mes sukūrėm šitą viešbutį ne pagal mūsų dienų, o sovietinių laikų stilių. Apie tų laikų gyvenimą, žmonių laisvę. Tai laikotarpis prieš perestroiką“, – pasakoja spektaklio režisierius M. Spiazzi.

Šventinis spektaklis Alytaus miesto teatre vyks gruodžio 31 d. vyks 19 val. Bilietus galite įsigyti čia:  https://kakava.lt/renginys/viesbutis-renesansas/3859/8178

 

Apie spektaklį:

Viešbučiai yra mažos tikrovės dalelės – tai miestai mieste. Mes dažnai galvojame apie viešbutį kaip vietą atsipalaiduoti ar laukti, tačiau retai susimąstome apie tai, kiek viešbučio kambarys gali būti svetimas kasdienybei, vieta anapus laiko, kur galime susitikti su savo praeities vaiduokliais. Vieta, kur kartą patirtos ryškiausios emocijos gali pasikartoti dar kartą.

O gal būtent ten, viešbutyje, galime būti tokie, kokie esame iš tikrųjų? Ir daryti tai, ko niekada sau neleisime kasdieniniame gyvenime.

Viešbučio kambarys, kuriame daug istorijų, susipina į fragmentišką pasakojimą. Kaip dėlionė, sukomponuota istorijoje skirtingų žmonių, kuriuos vienija vienas tikslas – asmeninės laisvės paieškos.

Istorinis laikotarpis, kuriame vyksta spektaklis, apima paskutinį sovietinio režimo laikotarpį, visiškai kitaip suvokiant laisvę nei šiandien. Kiekvienas iš mūsų turi savo viešbutį, vieta, kurioje esame, esame mes ir niekas kitas.

Naujausi įrašai