Teatro klubas ŽALIA

Išgyvenk Teatrą, užkalbėk meną!

Teatro klubas Žalia – gyvas ryšys tarp teatrą mylinčių, kuriančių ir stebinčių. Kviečiame prisijungti prie klubo Žalia, kuriame kartu žiūrėsime, mąstysime, klausime, tylėsime, diskutuosime, dalyvausime ir sužinosime. Kaip garsus aktorius ir režisierius Konstantinas Stanislavskis yra pasakęs – jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre. Nuo 26 sezono Alytaus miesto teatras pasirengęs tuos stebuklus plačiau atverti žmonėms, atverti teatro duris atviram dialogui su atviru žmogumi.

Mūsų tikslas stiprinti teatro ryšį su visuomene, laužyti teatralų bei žiūrovų tarpe susiformavusius meno stereotipus. Alytiškiams tai puiki galimybė išgyventi teatro užkulsius – iš arčiau pažinti spektaklių gimimą, aktorius, režisierius ir žmones, kurių neišvysta žiūrovas, bet jie atlieka labai svarbų darbą – kuria. Mus domina ką teatras reiškia kiekvienam iš mūsų, koks jis gali būti ir kaip jį suprasti.

Lietuvių filosofas Vydūnas manė, jog teatrą reikia pavadinti „regėjimu“, mat regėti – tai suprasti daugiau, aprėpti. Tad kviečiame kiekvieną, kuriam įdomus teatras, daugiau aprėpti kartu suAlytaus teatro klubu ŽALIA: Žiūrovų Akademija Lojaliems Ir Atviriems.

Nesvarbu koks Tavo amžius, ūgis ar profesija –  užsiregistruok ir tapk klubo nariu!

Klubo ŽALIA veikloje:

  • Susipažinimo vakarai. Aktorių ir kūrėjų vakarai, kuriuose išgirsi apie jų asmeninię patirtį Alytaus teatre ir teatro pasaulyje, apie priešpremjerinius ritualus, nerimus ir tikėjimus. Galimybė sužinoti kas yra teatras kiekvienam iš kuriančių. Plačiau…
  • Diskusijos ir atviri pokalbiai prie arbatos. Diskusijos apie spektaklius – galimybė išsakyti savo nuomonę, paklausti ar tiesiog paklausyti. Kartais susitiksime su trupe ir režisieriais, kartais ir be meno „išmanytojų“, tiesiog padiskutuoti tarpusavyje. Plačiau…
  • Atviras kūrybinis procesas. Kaip gimsta spektaklis? Kas kuria spektaklį – aktoriai, režisieriai ar žiūrovai? Klubiečiai turės galimybę pabūti repeticijose, spektaklio pastatymo procese, pabendrauti su kūrėjų komanda. Plačiau …
  • Teatro švenčių minėjimas – kartu švęsim Tarptautinę teatro dieną kovo 27-ąją d., pasaulinę teatrų vaikams ir jaunimui dieną kovo 20-ąją d., vaikų gynimo dieną birželio 1-ąją d., klubo gimtadienį. Klubiečiai galės ne tik dalyvauti, bet ir prisidėti idėjomis ir veiksmais prie švenčių organizavimo.
  • Šeimos ar draugų vakarai/savaitgaliai. Kada teatre teko būti su visa šeima ar draugais? Klubiečiai turės galimybę kūrybingai praleisti vakarus su šeima kartu kurdami, gerdami arbatą su užkandžiais ir žaisdami. Kartu dalyvaus ir aktoriai/režisieriai/scenografai su savo šeimomis.
  • Ką dar norėtum veikti ar pamatyti teatre? Parašyk/ ateik ir pasidalink – kartu įgyvendinsim!

Su klubiečio kortele taikomos išskirtinės nuolaidos į Alytaus miesto teatro ir  atvykstančius spektaklius.

Penkios priežąstys tapti klubo nariu:

1.Narystė nieko nekainuoja!

2. Klubiečiams suteikiamos ypatingos nuolaidos į spektaklius!

3. Galimybė patekti į teatro užkulsius, atviras repeticijas, kūrybinį procesą!

4. Susitikimai su kūrėjais, aktoriais, iškiliomis meno asmenybėmis!

5. Teatras jungia – surask bendraminčių, draugų!

Tapk klubo ŽALIA nariu!

Į visus klausimus atsakysime
zalia@alytausteatras.lt
+370 61 813 911
Alma Purvinytė
Režisieriaus asistentė