DUK – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip įsigyti bilietą į spektaklius ir kitus renginius?

Bilietus į Alytaus miesto teatro spektaklius galite įsigyti www.kakava.lt arba teatro kasoje Rotušės a. 2., o į kitus vykstančius renginius bilietai parduodami per pasirinktą organizatoriaus bilietų platinimo platformą. Teatro kasoje yra 3 terminalai: kakava.lt, bilietai.lt ir ticketmarket.lt  Kasos darbo laikas: II–V nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 14 val. iki 18 val. Nedarbo dienomis 1 val. prieš renginį.

Ar galima nuskaityti elektroninį bilietą iš mobilaus įrenginio?

Taip, jūsų bilietą nuskenuos teatro savanoriai arba darbuotojai.

Ar vaikai į spektaklius ir renginius įleidžiami nemokamai?

Pagal patvirtintas paslaugų teikimo lankytojams taisykles, vaikams iki 2 metų, jeigu jie neužima sėdimos vietos, į vaikiškus spektaklius bilieto pirkti nereikia. Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius spektaklius suaugusiems neįleidžiami.

Kaip išsinuomoti teatro erdves renginiui?

Kiekvienam renginiui, priklausomai nuo jo tipo – ar tai įmonių, organizacijų, ar asmeninės šventės, galite išsinuomoti teatro erdves. Salės užsakymus priima kultūrinių produktų pardavimų vadovė Renata Petuškienė tel. +370 686 41900, el. p. vadyba@alytausteatras.lt Išsamų erdvių planą rasite čia: https://alytausteatras.lt/teatras/erdves/

Kaip judėjimo negalią turintiems asmenims patekti į teatrą?

Žiūrovai su judėjimo negalia į renginius įleidžiami pro bendrą, tačiau specialiai tam pritaikytą įėjimą, patogiam įvažiavimui įrengti pandusai. Daugiau informacijos dėl žiūrovų su negalia apsilankymo teatre galite rasti čia:

Kada atidaromos durys į spektaklius ar renginius?

Į Alytaus miesto teatro spektaklius ir kitus renginius durys atidaromos likus 30 min. iki pradžios.

Kaip atvykti į Alytaus miesto teatrą?

Alytaus miesto teatras – vienintelis profesionalus teatras Pietų Lietuvoje – įsikūręs Rotušės a. 2: https://maps.app.goo.gl/ZkueiafwxG2gChHY9. Teatrą lengvai pasieksite ne tik asmeniniu, tačiau ir viešuoju transportu.

Kur parkuoti automobilį atvykus į teatrą?

Automobilį galite nemokamai statyti prie prekybos centro „Nemunas” (Rotušės g. 10) arba automobilių aikštelėje greta viešbučio „Dzūkija” (Jotvingių g. 3) bei vos per keletą minučių pėsčiomis pasiekti teatrą.

Ar teatre veikia kavinė?

Taip, vienos dalies spektaklių metu prieš ir po spektaklio galite pasimėgauti socialinės iniciatyvos  „Herojų kava” kavos puodeliu, dviejų dalių spektakliuose veikia „Šventė Jums” kavinė, į ją pateksite laiptais iš didžiosios galerijos.

Ką daryti pametus daiktus teatre?

Pametus asmeninius daiktus Alytaus miesto teatre, susisiekite Tel. +370 315 73 858 arba el. p. info@alytausteatras.lt

Ar vėluojantys žiūrovai įleidžiami į spektaklius?

Deja, po trečio skambučio žiūrovai neįleidžiami, todėl prašome atvykti anksčiau – vėluojantiems pinigai negrąžinami.

Ar galima neštis gėrimus ir užkandžius į žiūrovų sales?

Ne, žiūrovų salėse negalima neštis maisto ar gėrimų, tai prašome daryti pertraukų metu galerijoje arba kavinėje.

Ar galima fotografuoti ir filmuoti spektaklių metu?

Be atskiro organizatoriaus leidimo naudotis įrenginiais draudžiama. Administratorius turi teisę nesilaikančius taisyklių išprašyti iš salės.

Ar galima grąžinti bilietą?

Vadovaujantis paslaugų teikimo lankytojams taisyklėmis, neįvykus spektakliui arba kai spektaklio data yra nukeliama, bilietai grąžinami į kasą per tris kasos darbo dienas arba žiūrovo pageidavimu, sutarus su teatro kasininke gali būti pakeistas į būsimą spektaklį arba kitą to mėnesio repertuaro spektaklį įsigyto bilieto kaina. Kitais atvejais bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami.