METAI PRASIDEDA TEATRE

Po šventinio šurmulio sugrįžtame į savąjį gyvenimo ritmą: vieni tikėdamiesi ramesnių metų, kiti gi – linksmesnių ar įdomesnių, treti – su naujais pažadais. Vienas geriausių pažadų – įsileisti daugiau teatro į savo gyvenimą! Alytaus miesto teatras metus siūlo pradėti taip, jog ilgi žiemos vakarai nepabostų ir kviečia Jus apsilankyti teatre – sausio mėnesį Jūsų dėmesio laukia net 6 spektakliai.

„Pasitinkame naujus metus su dar didesniu įkvėpimu – ir vėl su jauduliu laukiame susitikimų su Jumis, žiūrovai. Pirmasis metų mėnuo tikrai dosnus pasirinkimų, todėl kviečiame nenuobodžiauti, o jau dabar įsigyti bilietus į teatrą ir sausis Jums tikrai nebus nei liūdnas, nei prailgęs“, – į naujus susitikimus teatre kviečia direktorė Inesa Pilvelytė.

Gera žinia ir po Kalėdine eglute radusiems Teatro Dovanų kuponus – turite puikią galimybę išrinkti spektaklį/-ius, kurie bus jūsų dovana nuo artimų žmonių.

Sausio mėnesį rodomi net 6 spektakliai – net 3 iš jų skirti vaikams. Skaitykite plačiau:

 

Sausio 6 d. (penktadienis) 18 val.

„VIEŠBUTIS „RENESANSAS“ (Režisierius ir idėjos autorius: Matteo Spiazzi)

 

Bilietai čia: https://kakava.lt/renginys/viesbutis-renesansas/3859/8216 arba teatro kasoje.

Režisierius šio spektaklio žanrą įvardija kaip melodramą su komedijos elementais.

„Viešbučiuose galima atrasti tai, kas nenutinka realiame gyvenime. Tai vieta, kur gali nutikti kažkas nekasdieniško. Mes sukūrėm šitą viešbutį ne pagal mūsų dienų, o sovietinių laikų stilių. Apie tų laikų gyvenimą, žmonių laisvę. Tai laikotarpis prieš perestroiką“, – pasakoja spektaklio režisierius M. Spiazzi. Spektaklis suaugusiems.

 

Sausio 11 d. (trečiadienis) 11 val.

„Kupriukas muzikantas“ (režisierius: Jonas Gaižauskas)

 

Spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams, pagal Aldonos Liobytės pjesę. Lietuvių liaudies pasakų motyvais paremtas interaktyvus spektaklis pasakoja gražią ir jautrią istoriją apie tai, jog reikia nemažai pastangų, atsakomybės, norint įveikti iškilusias kliūtis, išsaugoti gražius jausmus, meilę, apie tai, jog  tik pats gali nusimesti „kuprą“, simbolizuojančią mūsų kompleksus ir nepasitikėjimą, apie tai, jog pats turi pasirinkti, kas svarbiau – auksas ar meilė?

Bilietai čia: https://kakava.lt/renginys/kupriukas-muzikantas/3974/8346 arba teatro kasoje.

 

Sausio 14 d. (šeštadienis) 11 val.

„SKRUDŽO GATVĖS ANGELAI“ (rež. A. Lebeliūnas)

 

Spektaklis vaikams pagal Charles Dickens knygą „Kalėdų giesmė“. Šviesi ir jautri Kalėdinė teatro pasaka „Skrudžo gatvės angelai“ sukurta pagal D.Čepauskaitės pjesę „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti širdį“. Tai spektaklis apie amžinas vertybes – meilę, atjautą, rūpestį, mokėjimą dalintis ir puoselėti šiltus tarpusavio santykius. Juk stebuklus kuria patys žmonės…

Bilietai čia: https://kakava.lt/renginys/skrudzo-gatves-angelai/4152/8460 arba teatro kasoje.

 

Sausio 19 d. (ketvirtadienis) 18 val.

„IVONA, BURGUNDIJOS PRINCESĖ” (N14) (Režisierius: Szabó K. István)

 

Spektaklis pagal Witold Gombrowicz. Spektaklis „Ivona, Burgundijos princesė“ pasakoja apie neįprastą sistemai merginą, kurią, princas Filipas nusprendžia vesti. Nebrandžia suaugusio sūnaus užgaida labai nepatenkinti princo tėvai – karalius Ignotas ir karalienė Malgožata. Tuo tarpu nebyli ir neišvaizdi jaunoji panelė stebina aplinką, sukeldama nemalonumo jausmą, atskleidžiantį bjauraus pataikavimo ir prisitaikymo mastą.

Nesugebėjimas įveikti nesuprantamos ir „nepatogios“ princo sužadėtinės, trikdančios bjaurumo valdžią, verčia imtis radikalių priemonių…

Spektaklio amžiaus cenzas N-14.

Bilietai čia: https://kakava.lt/renginys/ivona-burgundijos-princese/4327/8408 arba teatro kasoje.

 

Sausio 21 d. (šeštadienis) 18 val.

„REVIZORIUS“ (Režisierius: Stas Zhyrkov)

Demokratinė komedija be liberalaus finalo. Klasikinis „Revizorius“ – tai istorija apie korupciją, istorija apie tai, kaip valdžia gadina žmogų.

Mūsų „Revizorius“ – istorija apie tai, kas dabar yra demokratija ir ką mums ji duoda.

Ar demokratiškas požiūris į demokratiją yra saugumo garantas?

Laisvė, saugumas, demokratija… Ar tikrai sugebame atskirti šias sąvokas?

Kasdien medijų maitinami skandalais apie išaiškintas korupcines schemas, mes esame įsitikinę, kad  įvairiausio plauko manipuliatorių žaidimai mums yra puikiai atpažįstami.

Bet ar tikrai taip?

Bilietai čia: https://kakava.lt/renginys/spektaklis-revizorius/4023/8399 arba teatro kasoje.

 

Sausio 28 d. (šeštadienis) 11 val.

„ZUIKIS PUIKIS“ (Režisierė: Andra Kavaliauskaitė)

 

Pasaksukių avilys – gyvai garsinamų ir animuojamų pasakų namai, kuriuose kiekvienais metais išsukama po naują pasaką. Koks šių metų Pasaksukių derlius?  Eduardo Mieželaičio eiliuota pasaka „Zuikis Puikis“.

P.s: Zuikiai nemelavo! Pasaksukių avilys – namai, kuriuose kvepia pasakomis ir meile.

Rekomenduojama vaikams iki 7 metų.

Bilietai čia: https://kakava.lt/renginys/zuikis-puikis/3873/8347 arba teatro kasoje.

 

Daugiau skaitykite: www.alytausteatras.lt

Naujausi įrašai