FESTIVALIO „TEGYVUOJA KOMEDIJA“ LAUREATAI SUGRĮŽTA Į ALYTAUS MIESTO TEATRĄ

Vasario 25 d., Alytaus miesto teatre svečiuosis net du festivalio “Tegyvuoja komedija” laureatai. Šį kartą Kauno miesto kamerinis teatras atvyksta net su keliais spektakliais.

Gildas Aleksa pelnęs geriausio režisieriaus apdovanojimą, festivalyje „Tegyvuoja Komedija !“ sugrįžta su naujausiu spektakliu vaikams „Megztinis“, pagal garsiąsias Donaldo Bisseto pasakas. Kaip numegzti smagiausią žaidimą? Spektaklis pasakoja apie dvi mergaites, kurių mama nemoka kurti pasakų, o močiutė – tikra pasakų ir žaidimų meistrė. Gyvendama tarp daugybės megztų-nenumegztų megztinių, ji moka užburti visų vaizduotę, žaidimus paversdama smagiomis ir išdykusiomis pasakomis. Jai būtina spėti išmokyti mergaičių mamą, kaip tai daryti, prieš išvykstant į ilgai lauktą kelionę Indijon.
Šiame spektaklyje net nesmagūs dalykai – tuščias kanarėlės narvas, visur skubanti, laiko neturinti mama ar jos sušlapęs telefonas – atgyja iš naujo ir suteikia džiaugsmo. Taip pat ir bet kokie namuose miegantys daiktai, žaidimui prireikus, gali prabusti naujam gyvenimui.
Pasaka visada šalia – tereikia ją pažadinti!

Vakare, kviečiame žiūrovus į režisieriaus Gyčio Padegimo spektaklį „Akmenys jo kišenėse“. Dar šį lapkritį, pelnęs publikos simpatijų bei geriausių aktorių apdovanojimus festivalyje „Tegyvuoja komedija!“, spektaklis sugrįžta į Alytaus miesto teatrą.
Pagrindiniai pjesės herojai yra paprasti Airijos užkampio žmonės, kurių gyvenimą aukštyn kojomis apverčia staiga įsiveržusi filmavimo grupė iš Holivudo. Paprasti kaimiečiai tampa statistais filmavimo aikštelėje ir suvokia, kad jie yra maži sraigteliai ne tik dideliame filmavimo mechanizme, bet ir gyvenime. Pamažu užguiti, nereikšmingi, išnaudojami veikėjai ieško bendrumo, atranda vienas kitą, mėgina atsiremti į šalia esantį, kad išliktų. Mezgasi pagrindinė bendruomenės ašis – atjauta, draugystė, vienybė, veikėjai įgyja orumo, išmoksta turėti savo nuomonę bei apginti savo poziciją.

Bilietai jau prekyboje!

Alytaus miesto teatro kasoje arba Tiketa.lt, Teatrai.lt prekybos vietose.

 

Daugiau informacijos:

Kauno miesto kamerinio teatro projektų vadovė

Kotryna Žemaitytė

Mob: +3706 0614370

El. Paštas: vadyba@kamerinisteatras.lt

Naujausi įrašai