Miuziklų dienos Alytuje – visiems!

Ir šiemet Alytaus neaplenks miuziklų dienos. Kovo pradžioje miesto teatras kviečia į tris pasirodymus, kurie turėtų patikti visokio skonio muzikos gerbėjams. Pradžioje duoklę atiduosime mažiesiems klausytojams – kovo 3-iąją Klaipėdos jaunimo teatras pristatys šmaikštų ir muzikalų spektaklį vaikams „Grybų karas“. Šis vienos dalies miuziklas sukurtas pagal to paties pavadinimo Justino Marcinkevičiaus poemą, populiariausią rašytojo kūrinį vaikams. Klaipėdos jaunimo teatro „Grybų karas“ išsiveržia iš įprastų teatrinių sprendimų vaikams, jis yra kitoks, visų pirmiausia – „cirkiškas“. Trylikos bildukų „armija“ tuščioje scenoje kuria gyvą cirko ir teatro išraiškos priemonių sintezę: transformuojami kostiumai vaikų akyse virsta fantastiškais grybų karo pėstininkais ir generolais, aktoriai dingsta ir vėl išdygsta scenoje nelyginant magiškoje cirko spintoje. O specialiai spektakliui sukurtos dainų, akapelos ir net triukšmo bei ritminės muzikos kompozicijos šiuolaikiškai išreiškia poemos muzikalumą.

Kovo 7-ąją Keistuolių teatras pristato naujausią savo spektaklį – roko fantasmagoriją ,,Edis Agregatas, Arba nemirštančio optimist gyvenimas ir mirtis”. Šiuo skirtingus žanrus – teatrą ir gyvai atliekamą muziką – jungiančiu sceniniu veikalu į sceną sugrįžta aktorių orkestras, diriguojamas teatro spiritus movens Aido Giniočio. Muzikine forma pasakojama mistinės figūros Edžio Agregato (ne)sibaigianti gyvenimo istorija. Jam suteiktas unikalus šansas pakartoti gyvenimą dar sykį. Ar viskas būtų taip pat, ar viskas būtų kitaip, jei būtų leista kartoti ir rinktis? Postapokaliptiniame laike skirtingose pasaulio vietose atrandamos legendinio pranašo Edžio Agregato, pagarsėjusio amžinai laimingu gyvenimu, relikvijos. Relikvijoms atsirandant vis kituose pasaulio kampeliuose, susiburia grupė žmonių, pasiryžusių išsiaiškinti, kas gi iš tiesų buvo toji mistinė figūra. Entuziastingai kompanijai pasitarnauja svarbiausias radinys – Edžio Agregato psalmynas, į kurį nugulė visi svarbiausi laimingojo pranašo gyvenimo įvykiai – nuo jo neįprasto gimimo, neįtikėtinos kasdienybės mechaniškoje kruopščiai apskaičiuotoje visuomenėje iki mirties, netikėtai tapusios naujos istorijos pradžia.

Moters dieną, kovo 8-ąją, išgirsime „Auksines klasikos ir miuziklų dainas“. Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A.Vivaldžio, C.Orfo, A.Pjacolos, M.Ravelio, A.L.Vėberio, A.Mocarto, I.Kalmano, I.Mončio ir kt. dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai net rafinuotam skoniui. Klausytojų taip pat laukia ir smuiko virtuozo autorinis kūrinys „Maestro“. Smuikininko Zbignevo Levickio ir romantiško balso Vaidos Genytės koncerte klausytojai bus apdovanoti tikra nuoširdžių emocijų jūra. Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam Laurynos Lankutytės fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų. Šis koncertas – tai puiki dovana visiems tikrojo meno gerbėjams.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849

www.alytausteatras.lt

Naujausi įrašai