VASAROS PAŽINTYS JAU VEDA RUDENINIUS VAISIUS

Alytaus miesto ir Tilžės (Sovetskas, Rusija) teatrai pasirašė  partnerystės sutartį. Tai, tikima,  praplės gastrolių geografiją, atvers platesnes galimybes dalyvauti bendruose projektuose bei programose.

Bendradarbiavimo susitarimas pasirašytas scenoje

Pirmoji  teatrų pažintis įvyko šią vasarą. „Tilžės  teatro vadovai svečiavosi Alytuje bei Alytaus miesto teatre, tuomet ir kilo mintis sustiprinti bendradarbiavimą su gilias istorines šaknis turinčiu teatru. Juolab, kad artėja programos „Bendradarbiavimas per sieną“ atidarymas“, – sakė Tilžėje kartu su teatro meno vadovu Arvydu Lebeliūnu bei pastatyminės dalies ir renginių techninio aprūpinimo administratoriumi Vytautu Palubinsku Sovetske viešėjusi teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Alytiškiai buvo pakviesti į Tilžės teatro 61 –ojo sezono atidarymą, kuris prasidėjo premjera „Maskva – Petuški“ (rež. A. Teriochin). O bendradarbiavimo sutartis pasirašyta po spektaklio čia pat scenoje, aidint gausiems žiūrovų ir artistų aplodismentams.  Pats Tilžės teatras šios sutarties pasirašymą pavadino istoriniu teatrui ir miestui.

Įvykiai rutuliojasi greitai

Tilžės teatro vadovai jau lapkritį viešės Alytuje. Jie atvyks į  teatrų festivalio COM•MEDIA atidarymą bei pirmąją naktį teatre COM•MOON•A.

„Teatras pažadėjo atvykti su konkrečiais dalykiniais pasiūlymais“, – sakė I. Pilvelytė. „Mes taip pat galvojame apie bendrus planus ir  gastroles Sovetske, įvertinome technines galimybes vežti savo spektaklius Tilžės teatro žiūrovui. Juo labiau, kad iki Tilžės teatro vos 200 kilometrų, arčiau nei iki Klaipėdos“.

Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė, besidalindama vizito Sovetske įspūdžiais, pastebėjo, kad Tilžės teatras ne tik puikiai atnaujintas, bet jis yra itin mylimas ir gerbiamas. Paklausta kodėl, sakė: „Čia gilios teatrinės tradicijos, teatras skaičiuoja antrą šimtmetį, stiprūs vertybiniai dalykai“.

Noro bendradarbiauti yra, galimybių ieškoma, apie rezultatus papasakosime vėliau.

Alytaus miesto teatras_Tilze – Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Tilžės teatros direktorė An Kulijeva ir Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė

Alytaus miesto teatras_Tilze – Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Tilžės teatro direktorė Ana Kulijeva ir Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė   

Alytaus miesto teatro info.

Naujausi įrašai