DRAUGYSTĖ TARP ALYTAUS MIESTO TEATRO IR „VITA BALTIC INTERNATIONAL“ STIPRĖJA

Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė ir įmonės „Vita Baltic International“ generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius pasirašė  28 – ojo teatro sezono strateginio rėmėjo paramos sutartį.

Poroloną gaminanti bendrovė Alytaus teatro veikloms vystyti skiria finansinę paramą. Tokia sutartis tarp šalių pasirašoma trečius metus iš eilės. Kaip sakė teatro direktorė I. Pilvelytė: „Kultūros įstaigos nedažnai turi tokius nuolatinius partnerius, todėl labai džiaugiamės, kad Alytuje yra tokia įmonė, kuri vertina kultūrą ir meną“.

„Vita Baltic International“ vadovas Vladislavas Gunevičius jau daugiau nei dvidešimt metų užsiima įvairia labdaringa veikla. Už nenuilstamą norą dalintis,  alytiškis yra pelnęs Alytaus miesto savivaldybės metų apdovanojimą.

28 – asis  Alytaus miesto teatro sezonas bus aktyvus ir dosnus žiūrovams. Jau lapkritį prasideda atsinaujinęs teatrų komedijų festivalis COM•MEDIA ir pirmoji naktis teatre jauniems COM•MOON•A. Sezono metu žiūrovams bus pristatytos net penkios premjeros.

I.Pilvelytė pastebi, kad teatras nuolat ieško ryšio su verslu, kuris prisideda prie atskirų projektų, festivalių įgyvendinimo. „Džiaugiamės, kad atskirų projektų rėmėjų sąrašas ilgėja. Paramos išraiška būna labai įvairi, nebūtinai finansinė. Labai reikalinga parama atliekamais darbai, medžiagomis ar prekėmis“. Visa to reikia teatro pastatymas, edukacijoms, kitoms idėjoms įgyvendinti.

Anot vadovės, „partnerių niekuomet nebūna per daug, juolab, kad kultūros produktai nėra tokie kaip sportiniai, kuriuose gerokai daugiau azarto, o ir rezultatas matomas greičiau“.

Teatro direktorė I. Pilvelytė pastebėjo, kad  svari strateginio rėmėjo „Vita Baltic International“ parama labai reikalinga. O Alytaus miesto teatro 28- ojo sezono strateginio partnerio logotipą matysite visur, kur bus kalbama apie teatrą. Įmonės logotipas jus sutiks ir įžengus į Alytaus miesto teatrą.

 

Alytaus miesto teatro info

Naujausi įrašai