Teatro klubas ŽALIA kviečia visus į literatūrinius renginius

Šių metų teatrinę fiestą ,,Tegyvuoja komedija!” papildys dvi literatūrinės dalys. Pirmoji bus daugiau neformalinė, ji vyks lapkričio 18 d., Fenix bare (Vilniaus g. 20). Čia nuo 19 val. apie humorą Viltoldo Gobrovičiaus kūryboje kalbės akademikas Vidas Dusevičius. Filosofas ir literatūros apžvalgininkas pristatys žymųjį lenkų rašytoją, grotesko meistrą, netruks ir Gombrovičiaus tekstų ištraukų.
Iš pelenų kyla ir lietuviškoji dramaturgija. Jau kitą dieną, lapkričio 19-ąją, Alytaus miesto teatro kavinėje (Rotušės a. 2) įvyks dramaturgų konkurso geriausiųjų pjesių skaitymai. Šį įvykį sąlyginai pavadinkime literatūrine dalimi II. Nuo 16 val. penkias geriausias pjeses skaitys Alytaus miesto teatro aktoriai, kuriems ruoštis padeda šio teatro režisieriai. Penketukas buvo atrinktas iš penkiolikos pjesių, tad savo žodį tars ir komisijos pirmininkė Daiva Čepauskaitė, kuri apžvelgs dabartines mūsų dramaturgijos tendencijas. Dalyviai galės susidaryti savo nuomonę apie kiekvieną iš jų, o autoriai bus premijuojami, sveikinami bei kalbinami…
Teatro klubas ŽALIA, Alytaus miesto teatras ir baras Fenix kviečia visus į literatūrinius renginius, kurie vyks patogiu savaitgalio metu ir bus atviri visiems neformalams, besidomintiems komedijos ypatingumu!
Naujausi įrašai