SUGRĮŽK! Alytaus miesto teatras atveria duris ir dovanoja nemokamą premjerą!

Kaip mes to laukėme! Nuostabi žinia pasiekė minint Pasaulinę kultūros dieną!

„Vėl atverti teatro duris ir pakviesti sugrįžti žiūrovus mums yra nuostabi pavasarinė šventė! Po pusmečio trukusios pauzės, kai negalėjome susitikti su žiūrovais, nors kūrybinis darbas buvo intensyvus – kūrėme naujus spektaklius, tai mus labai džiugina, juolab, kad galime padovanoti nemokamus susitikimus“, – džiaugiasi Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė, pridurdama, kad teatro prieigose atsiradę kėdės, salėje bus užpildytos, laikantis visų privalomų saugumo reikalavimų.

Nors žiūrovų kiekis salėje ribotas, tačiau pirmąją premjerą, vengrų režisieriaus Szabó K. István spektaklį pagal Witold‘o Gombrowicz‘iaus pjesę „Ivona, Burgundijos princesė“ kviečiame pamatyti balandžio 23 ir 30 dienomis 18 valandą.

Teatro DOVANA jums, mieli žiūrovai, NEMOKAMI  kvietimai į šį spektaklį, kuriuos galite išsiimti www.tiketa.lt ir teatro kasoje nuo balandžio 20 dienos.

Spektaklis „Ivona, Burgundijos princesė“ sukurtas įgyvendinat projektą LT-RU-2-063 „Kuriant tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“.

Artimiausi kiti spektakliai, vyksiantys Alytaus miesto teatre:

Iki balandžio 28 d. – spektaklį  vaikams „Šiobeito aidas“ pagal A. A. Milne knygą „Pūkuotuko pasaulis“, režisierius Arvydas Viktoras Lebeliūnas, galite pamatyti online.


Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams Šiobeito aidas ©D.Matvejev

Balandžio 28 d. 18 val. spektaklis pagal Viljamo Šekspyro pjesę „Makbetas“, režisierius Paata Tsikolia.


Alytaus miesto teatro spektaklis „Makbetas“ © D. Matvejev

Gegužės 6 d. 18 val. – spektaklis „Marytė“ pagal Alvydo Šlepiko pjesę ir kūrybinės komandos tekstus, režisierius Stas Zhyrkov.


Alytaus miesto teatro spektaklis „Marytė“ © D. Matvejev

Gegužės 8 d. 11 val. spektaklis „Kupriukas muzikantas“ pagal Aldonos Liobytės pjesę, režisierius Jonas Gaižauskas.


Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams „Kupriukas muzikantas“ © D.Matvejev

Atidarius teatro duris jau pildosi renginių kalendorius. Visą informaciją sekite Alytaus miesto teatro svetainėje renginių skiltyje ir socialiniame tinkle Facebook. Bilietus į renginius galite įsigyti Tiketa.lt ir teatro kasoje.

Naujausi įrašai