SUSITIKIMAS SU EDITA MILDAŽYTE IR SAULIUMI PILINKUMI

Trukmė: 1 val. 15 min.
Bilietai: 15, 20 €

Bilietus platina kakava.lt ir teatro kasa.

Daugiau informacijos:
vitalijus@gme.lt
mob. +370 672 23266

Ko nemato žiūrovai!

Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus – susitikimas su atradimo prieskoniu.

 

Charizmatiškasis duetas Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus gruodžio 9 d. 18 val. kviečia į susitikimą Alytaus miesto teatre. Dvi asmenybės papasakos apie tai, kaip gyventi, sugyventi, kartu dirbti ir kartu kurti populiarią televizijos laidą “Daiktų istorijos”. Pasidalins su žiūrovais įvairiais linksmais, įdomiais nutikimais kuriant laidos siužetus, praskleis televizijos užkulisius, pasakojimais pakvies ten, kur nenuveda vaizdai ekrane bei atsakys į žiūrovų klausimus.

Menotyrininkas Saulius Pilinkus ir jo Mūza – žurnalistė, prodiuserė – Edita Mildažytė nestokoja humoro jausmo, stebina intelektu, jų visada įdomu klausytis ir semtis žinių. Abiejų kuriamos laidos „Daiktų istorijos“ temos atliepia šiandienos problemas, kai kurios jų tampa vedlėmis kitų kolegų kūryboje ar visuomenės diskusijų objektu.

„Mums kartu kilo mintis, kad laidoje, atsispyrus nuo tam tikro daikto, galima paliesti įdomiausias temas, asmenybes, pasakoti apie reiškinius, procesus, gilintis į istorines aplinkybes. Rodos, atradome tokią paprastą formulę: kiekvienas daiktas turi galybę temų bei istorijų. Paimi stiklinę ir gali pasakoti… apie uolienas, kvarcinį smėlį, naudingųjų iškasenų gavybą, apie technologinius procesus, apie dizainą, funkciją, istorinius laikotarpius ir tuos, kurie gėrė iš tos stiklinės“, – dalinasi laidos vedėjas Saulius Pilinkus.

„Abu turime didžiulį potencialą iš užgyventų dalykų, kad visi akmenys jau surinkti, atėjo laikas juos išbarstyti, atiduoti, pasidalyti“, – įsitikinusi laidos prodiuserė Edita Mildažytė.

Į intriguojantį, šmaikštų, turiningą susitikimą su atradimo prieskoniu kviečia „Bardai LT“.

 

Bilietų kaina: 15 Eur

Bilietus platina kakava.lt

Strateginis teatro rėmėjas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.