,,ŠKAC, MIRTIE, VISADOS ŠKAC…“

Dviejų dalių ,,Naisų teatro" spektaklis ,,Škac, mirtie, visados škac…“ (pagal S. Šaltenio pjesę ,,Škac, mirtie, visados škac…“)
Režisierė: Regina Steponavičiūtė
Scenografas ir kostiumų dailininkas: Galius Kličius
Judesys: Vesta Grabštaitė
Vaidina: ANDRIUS ŠATAS – Valdas Vaitiškis, ANTANAS ŠATAS, jo tėvas – Arūnas Jokubauskas, SENELIS – Remigijus Pelenis, LIUKA KAMINSKAITĖ – Vaida Kavaliauskaitė, VAKSMIULERIS, jos brolis – Karolis Liaučius, KAMINSKAS, jų tėvas – Tomas Montvila, IRENA MEŠKUTĖ, Andriaus auklėtoja – Jūratė Levickaitė, Mokyklos DIREKTORĖ – Gintarė Daniusevičiūtė-Vaitkevičienė, KARVĖ – Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė, FINKELŠTEINAS (miestelio kirpėjas), RIMAVIČIUS – Karolis Liaučius
Trukmė: 1 val. 50 min.
Bilietai: Renginys nemokamas (su kvietimais)

S. Šaltenis taikliausiai yra apibūdinęs savo jo kūrinius – jie yra apie ,,vaikus, virstančius vyrais“. O kai ateina suvokimas, kad ,,atgal į vaikystę kaip į šiltą šuns būdą nebeįlįsi“, kaip nebeįlįsi ir į išaugtinį vaikišką paltuką, jie įžengia į suaugusiųjų tarpą iš skaidraus ir trapaus vaikystės pasaulio nešini gėrio ir grožio idealais, naiviai tikėdami, jog pasaulio sąranga teisinga, jog gėris ir grožis visada pergali blogį ir bjaurastį. O jiems iš paskos jau seka negailestinga idealų subyrėjimo gėla.