PERKELTAS. ,,ŠKAC, MIRTIE, VISADOS ŠKAC…“

Spektaklis, turėjęs vykti balandžio 28 d., perkeliamas į rugsėjo 22 d. Dviejų dalių ,,Naisų teatro" spektaklis ,,Škac, mirtie, visados škac…“ (pagal S. Šaltenio pjesę ,,Škac, mirtie, visados škac…“)
Režisierė: Regina Steponavičiūtė
Scenografas ir kostiumų dailininkas: Galius Kličius
Judesys: Vesta Grabštaitė
Vaidina: ANDRIUS ŠATAS – Valdas Vaitiškis, ANTANAS ŠATAS, jo tėvas – Arūnas Jokubauskas, SENELIS – Remigijus Pelenis, LIUKA KAMINSKAITĖ – Vaida Kavaliauskaitė, VAKSMIULERIS, jos brolis – Karolis Liaučius, KAMINSKAS, jų tėvas – Tomas Montvila, IRENA MEŠKUTĖ, Andriaus auklėtoja – Jūratė Levickaitė, Mokyklos DIREKTORĖ – Gintarė Daniusevičiūtė-Vaitkevičienė, KARVĖ – Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė, FINKELŠTEINAS (miestelio kirpėjas), RIMAVIČIUS – Karolis Liaučius
Trukmė: 1 val. 50 min.
Bilietai: Renginys nemokamas (su kvietimais)

S. Šaltenis taikliausiai yra apibūdinęs savo jo kūrinius – jie yra apie ,,vaikus, virstančius vyrais“. O kai ateina suvokimas, kad ,,atgal į vaikystę kaip į šiltą šuns būdą nebeįlįsi“, kaip nebeįlįsi ir į išaugtinį vaikišką paltuką, jie įžengia į suaugusiųjų tarpą iš skaidraus ir trapaus vaikystės pasaulio nešini gėrio ir grožio idealais, naiviai tikėdami, jog pasaulio sąranga teisinga, jog gėris ir grožis visada pergali blogį ir bjaurastį. O jiems iš paskos jau seka negailestinga idealų subyrėjimo gėla.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.