„MARMIAI“

Spektaklis 5-10 m. vaikams
Režisierius ir muzikos autorius: Gabrielius Zapalskis
Aktorius: Danas Kamarauskas
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Laura Luišaitytė
Iliustracijų autorius: Martynas Pavilonis
Video animacijų kūrėjas: Kristijonas Zapalskis
Šviesų dailininkas: Ignas Lungevičius
Trukmė: 55 min.
Bilietai: 12 €

Nuolaidos:
Dviejų asmenų bilietas 22 eur.
Trijų asmenų bilietas 30 eur (Norėdami įsigyti tris bilietus su šia nuolaida – pirkimo metu jau pasirinkus bilietus, prie mėlyno mygtuko turite spausti „Redaguoti“, ten galėsite pasikeisti nuolaidos tipą)
SVARBU! Bilietas reikalingas ir vaikui, ir suaugusiam.

Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja Marmių miestelis. Jo gyventojai – tai apvalios formos JUODI padarėliai, iš kurių vienas yra Olis ir jis ne toks kaip visi. Jis – GELTONAS!

Vėjų teatras kviečia artimiau susipažinti su Oliu atkeliavusiu iš Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygos. „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“ – tai išskirtinė knyga vaikams apie jausmus, pažinimus ir mistiškas nakties būtybes. Visa knygų serija apie Marmius tapo vienareikšmiškai išskirtinė vaikų literatūros kontekste ir pavergė ne vieno jaunojo skaitytojo širdį.

Spektaklyje analizuojamas savito, autentiško žmogaus fenomenas. Apie individualumą, išskirtinumą bei įvairiausius jausmus kūrėjai su vaikais kalbasi dainomis, judesiu bei nepaprasto grožio iliustracijomis. Spektakliu siekiama ugdyti vaikų empatiją, gebėjimą priimti savo ir kitų kitoniškumą.

Po spektaklio bus galimybė įsigyti knygų apie Marmius.

Spektaklio partneriai – literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams „Vaikų žemė“, Knygų serijos apie Marmius autoriai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis, leidykla „Alma littera“.

Spektaklį dalinai finansuoja LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

 

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.