PERKELTAS. Geriausios roko baladės

Renginys iš kovo 4 d. perkeliamas į spalio 21 d.
Vokalas: Jeronimas Milius
Vokalas: Česlovas Gabalis
Pianinas: Feliksas Zakrevskis
Bilietai: 15-25 €

Koncertas „Geriausios roko baladės“ turėjęs įvykti kovo 4 d., 18 val. Alytuje, yra perkeliamas į spalio 21 d. 18 val. Renginio vieta nesikeičia.

Atnaujintus bilietus renginio organizatoriai atsiųs atskiru laišku.

Jei nauja renginio data jums nėra tinkama, savo bilietus galite grąžinti ir atgauti pinigus iki kovo 14 d., kreipianti el. paštu pagalba@kakava.lt. Grąžinimai bus vykdomi per 14 d. nuo kreipimosi.

Bilietus platina Kakava.lt ir likus 1 val. iki renginio pradžios prie įėjimo į salę.
Daugiau informacijos: vitalijus@gme.lt; mob. +370 672 23266

Geriausios roko baladės suskambės Alytuje

2022 m. kovo 4 d. 18 val. Alytaus teatre suskambės akustinė žinomų atlikėjų programa, kuri paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.

Gerai žinomi ir mylimi dainininkai – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius paskutiniu metu aktyviai koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose projektuose, tačiau meilė roko muzikai kaskart sujungia juos bendram pasirodymui.

Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai surengs koncertą, kuriame akustiškai suskambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake ir kitų roko legendų hitus!

Abu atlikėjai smulkmeniškai rinko kūrinių programą, į kurią norėjo įtraukti pačias geriausias roko balades. Vyrai juokiasi, kad dviejų rokerių muzikinis skonis sutampa, todėl problemų dėl pasirinkto repertuaro nekilo. O kai kurių roko baladžių nepasirinkti būtų buvusi tiesiog nedovanotina nuodėmė – nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas. Č. Gabaliui ir J. Miliui scenoje fortepijonu talkins Feliksas Zakrevskis.

„Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu prestinėje Klaipėdos koncertų salės aplinkoje ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti“, – neabejoja atlikėjai.

Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“.

Dalyvauja:

Jeronimas MILIUS / vokalas
Česlovas GABALIS / vokalas
Feliksas ZAKREVSKIS / pianinas

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti FFP2 lygio respiratorius arba medicinines kaukes;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.