KINO KABLYS. „MEILĖ IR VULKANAI“

Vilniaus dokumentinių filmų festivalio seansas.
Bilietai: Renginys nemokamas

Renginys vyks Alytaus miesto teatre, klube ŽALIA.

KINO KABLYS grįžta!
Alytaus kino klubas „KINO KABLYS“ ir vėl dovanos alytiškiams nemokamas filmų peržiūras, pristatymus, diskusijas ir kitus renginius. Pirmajame pasimatyme po vasaros atostogų žiūrovų lauks nemokamas Vilniaus dokumentinių filmų festivalio (VDFF) seansas.
𝐑𝐮𝐠𝐬𝐞̇𝐣𝐨 𝟐𝟔 𝐝. 𝟏𝟖 𝐯𝐚𝐥. Alytaus dokumentikos mėgėjai kviečiami nepraleisti filmo „Meilė ir vulkanai“ peržiūros Alytaus teatro klube ŽALIA (Rotušės a. 2, įėjimas – nuo Pulko g. per administraciją).
„Meilė ir vulkanai“ istorija skleidžiasi per charizmatišką vulkanologų porelę – Katią ir Maurice’ą Krafftus, primenančius vėjavaikiškus prancūzų Naujosios bangos filmų personažus. Pirmiausia jie įsimylėjo vulkanus, o tada – vienas kitą. Tad susituokę nusprendė visą savo gyvenimą skirti veikiantiems vulkanams tyrinėti ir dokumentuoti. Filme gausu kvapą gniaužiančių, kinematografiškų ekspedicijų kadrų, kuriems atliepia judviejų pasirinkimas eiti savo gyvenimo keliu, kad ir koks pavojingas jis būtų.
Visas kino naujienas bei informaciją apie „Kino Kablio“ renginius atrasite Facebook grupėje Alytaus kino klubas „KINO KABLYS“.
Neriame gilyn į užburiantį kino pasaulį!

Alytaus kino klubo KINO KABLYS informacija

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.