„FERDINANDAS BRUNAS“

Prancūziškojo teatro trupės KOMSA spektaklis. Adaptuota Olgos Simonovos pagal Aurelie Valogne romaną „Mémé dans les orties“ (Michel Lafon leidykla /2015 m.)
Režisierė: Olga SIMONOVA (Ukraina)
Aktoriai: Caroline PALIULIS, visi moteriški vadmenys, Thierry GONDARD, Ferdinandas
Kanklėmis groja: Danguolė Račienė
Fleitistas: Kasparas Račys
Scenografė: Simona Finkelšteinaitė
Trukmė: 1 val. 20 min.
Bilietai: 5 €.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

„Ferdinandas Brunas“ yra šiuolaikinio prancūzų teatro pjesė, sukurta pagal garsų Aurelie Valogne romaną „Mémé dans les orties“. Tai dramatinė komedija pasakojanti kaip vienišas suirzęs senis vėl atranda gyvenimo prasmę ir laimę.
83-jų sulaukęs Ferdinandas Brunas yra nelaimingas. Jis siekia pabaigti vieną kartą ir visiems laikams su savo nepakenčiamu gyvenimu, tikėdamas kad mirtis atneš ramybę ir palengvėjimą. Tačiau artimieji jam meta iššūkį, kuris jį sukrečia ir palaipsniui paverčia  gyvenimo džiaugsmą atradusiu žmogumi. Kaip tai tapo įmanoma ? Ar tai stebūklas ar tai tiesiog ranka pasiekiama priemonė? Mūsų spektaklis tai papasakoja smagiai ir kartu jaudinančiai.
Spektaklis „Ferdinandas Brunas“ yra tarptautinis teatro projektas, kurį remia Prancūzijos ambasada Lietuvoje, ir yra skirtas visokio amžiaus publikai, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jis bus rodomas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais. Spektaklyje vaidins prancūzų aktoriai : Ferdinando Bruno vaidmenį atliks Thierry Gondard, o moterų vaidmenis – Caroline Paliulis. Spektaklio scenografiją kuria lietuvė Simona Finkelšteinaitė, o režisuoja jį ukrainietė Olga Simonova.