ATŠAUKIAMAS. Fantastinis spektaklis vaikams „ATEITIES MEDŽIOTOJAI“

Interaktyvus spektaklis vaikams - visai šeimai
Trukmė: 57 min.
Bilietai: nuo 12 €

Bilietus platina teatro kasa ir www.kakava.lt.

DĖMESIO! Po 3 skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.

 

Lėšos už įsigytus bilietus grįš atgal į sąskaitas per 14 dienų, jums nieko papildomai daryti nereikia.

Fantastinis spektaklis visai šeimai ,,Ateities medžiotojai“

Tai istorija, kuri vyksta labai tolimoje ateityje. Pikti ir griežti robotai, valdomi Tam Tikrų Asmenų, nori užvaldyti pasaulį. Niekas nežino, kiek miestų žemėje liko, bet MOTO didmiestį, jie jau valdo 100%.

Kad būtų lengviau žmones kontroliuoti, Tam Tikri Asmenys ištrina dalį jų atminties. Žinoma, kad ne visos mašinos ir robotai yra blogi, bet Timas ir Lori, dėl jų piktos valios neteko savo tėvų – juos atskyrė ir perkėlė kažkur toli už miesto sienų. Timas su Lori tikrai visko neprisimena, bet padedant revoliucionieriui Gervudui, močiutei ir vienintelei išlikusiai žmonių operacinei sistemai Zaliui, jie planuoja visa tai sustabdyti. Jų tikslas – pasipriešinti piktavaliams Tam Tikriems Asmenims ir susigrąžinti savo šeimą. Prasideda misija: PABĖGIMAS.

Tai spektaklis visai šeimai, kurio metu ne tik pasinersite į ateities pasaulį, bet kartu su herojais šoksite, repuosite su kalbančia lempa ir bandysite suvaldyti droną. Tik ar ši misija pavyks?

Šis projektas išsiskiria savo futuristine stilistika – kuriamo laikmečio tematika. Pasitelkiant video ekranus, kalbančią lempą, skraidantį droną, šiuolaikišką ir specialiai šiam projektui kurtą muziką bei garso ir apšvietimo efektus, sukūrėme dinamišką, dėmesį kaustantį veiksmą viso spektaklio metu.

Spektaklis skirtas 5-12 m. amžiaus vaikams.

Trukmė – 57 min.

Režisierius ir teksto autorius – Gabrielius Zapalskis
Aktoriai – Diana Kamarauskaitė ir Danas Kamarauskas
Video epizoduose vaidina – Eglė Gabrėnaitė, Saulius Bareikis
Personažų balsai – Andrius Kaniava, Darius Miniotas
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė
Video projekcijų autorius – Kristijonas Zapalskis
Šviesų dailininkas – Henrikas Sadauskas
LED sienos inžinierius – Renaldas Bartulis

Projekto vadovas ir prodiuseris – Audrius Sakalauskas

Strateginis teatro rėmėjas

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.