Naujoji premjera leis prisiliesti prie šalia esančių konkrečių žmonių gyvenimo ir kvies kalbėtis

risiliesti prie kitų žmonių gyvenimo, daugiau kalbėti bei kalbėtis, klausti ir atsakyti į iškylančius ne visada patogius klausimus netrukus pakvies Alytaus miesto teatro spektaklis, „Kitų žmonių gyvenimas yra kitų žmonių gyvenimas“. Talentingas spektaklio režisierius Gildas Aleksa Alytaus teatro žiūrovams yra pažįstamas. Jis komedijų festivalyje yra pelnęs geriausio režisieriaus vardą . O šiemet už alternatyvių scenos menų erdvės „Šelteris“ įsteigimą Kaune ir joje vykdomą veiklą, režisieriui įteikta „Fortūnos“ statulėlė.

Ar teatras gali perteikti kitų žmonių gyvenimą“ – į šį klausimą mėgina atsakyti spektaklis, kaip dramaturgijos pagrindą pasirinkęs kitustuos žmones, kurie neturi įpročio ar galimybių lankytis teatre. Penkių žmonių, kurie dėl įvairių priežasčių gyvena nakvynės ar Pusiaukelės namuose, gyvenimus mėgina įkūnyti penki aktoriai naudodamiesi TIK Viljamo Šekspyro pjesių tekstais.

Hamletas“, „Karalius Lyras“, „Otelas“, „Audra“ ir „Venecijos pirklys“ siekia tapti realių žmonių „audromis“ ir klausimais „būti ar nebūti“. Šiame žaidime susipina dvigubas azartas – tarp realybės ir teatrališkumo, tarp aktorių ir jų vaidmenų. Kuris aktorius geriau perteiks kito žmogaus gyvenimą kaip savo?

Kai susitinku žmogų, kurį man teks vaidinti, sakau – žiūrėk, aš vaidinsiu tave, gerai tai, ar blogai, aš – tai tu, ir tau teks tai ilgai girdėti, aš – tai tu, aš – tai tu, susitaikyk su tuo, ir dar, būdamas tavimi, aš sakysiu dalykus, kurių tu niekada nesakei, aš pateksiu į vietas, kuriose tu niekada nesi buvęs, aš darysiu dalykus, kurių tu niekada nedarei, tai išsiaiškinę, norėčiau būti kiek įmanoma labiau autentiškas.“, – yra sakęs aktorius Tomas Hanksas.

Spektaklio „Kitų žmonių gyvenimas yra kitų žmonių gyvenimas“ premjera balandžio 26 dieną 18 val. Alytaus miesto teatre.

Kitu zmogaus gyvenimas_FB_1200x628_04.26 ir 05.8

Naujausi įrašai