KINO KABLYS buria kino bendruomenę Alytuje: filmų peržiūros ir susitikimai visus metus!

Norisi į kiną „nerti“ giliau? Kino klubas KINO KABLYS buria bendruomenę Alytuje ir kviečia į visus metus vyksiančias įvairaus žanro filmų peržiūras, pristatymus, diskusijas, susitikimus su kino kūrėjais ir kitus renginius.

Kiekvieną mėnesio pirmadienį planuojami KINO KABLIO „pa(si)nėrimai“ į kiną bus skirti įvairaus amžiaus bei skonio auditorijai – nuo filmų visai šeimai iki kino klasikos bei  nekomercinių kino juostų.

Tikimasi, kad projekte „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ užgimęs „Kino Kablys“ tęsis ir pasibaigus 2022 metams bei suburs aktyvią kino bendruomenę Alytuje.

„Juk kartais taip norisi, kad kelionė po filmą nesibaigtų po jo peržiūros. Siekiame, kad Alytaus kino klubas atvertų galimybes ieškoti, atrasti, įsigilinti, pažvelgti į kiną kitu kampu ir suvienytų gerą kiną, jo kūrėjus bei žiūrovus mūsų mieste“, – tikisi „Kino kablio“ organizatoriai.

„Kino kablys“ renginių maratoną pradeda nuo jaunųjų kino mylėtojų – jau vasario 6 d. (sekmadienį), 13 val. į kino teatrą „Dainava“ užsukti pakvies lietuviškas nuotykių filmas visai šeimai „Lobis“. Po peržiūros vyks susitikimas su filmo režisiere Agne Marcinkevičiūte bei jame vaidinusiais aktoriais iš Alytaus Andra Kavaliauskaite ir Vaidu Praspaliausku.

Kupinas nuotykių, nepamirštamų įspūdžių, kvapą gniaužiančių pavojų ir paslapčių filmas  „Lobis“ padės suprasti, kad tikrosios brangenybės slypi ne giliai po žeme, o yra kiekvieno mūsų širdyje, tereikia mokėti jas surasti… Plačiau apie filmą: kinasdainava.lt/lobis

Nemokami bilietai į pirmąjį „Kino kablio“ renginį dalijami kino teatro „Dainava“ kasoje nuo sausio 31 d. Kasa dirba kasdien 12:00 – 21:30.

Visas kino naujienas bei informaciją apie „Kino Kablio“ renginius atrasite Facebook grupėje „Alytaus kino klubas „KINO KABLYS“. Neriame gilyn į užburiantį kino pasaulį?!

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu.
Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:
  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Vyresniems nei 6 m. asmenims dėvėti FFP2 lygio respiratorius;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.
Naujausi įrašai