Ką apie festivalį ir naktį teatre kalba svečiai?

Tęsiasi X tarptautinis teatrų festivalis COM•MEDIA. Festivalis dosnus ne tik teatrų pasirodymais, bet ir svečiais, kurie atvyko susipažinti su festivaliu.

Režisieriai, teatrų vadovai, festivalių kuratoriai, kultūros žurnalistai iš Lenkijos, Rumunijos, Vengrijos, Italijos, Sakartvelo, Ukrainos nepraleido progos būti teatrinių įvykių sesijos COMMOONA dalimi.

Pokalbio svečių mintys:

Ukrainos teatro „Golden Gates“ direktorė Ksenia Romashenko: „Tai buvo „kietas“ eksperimentas!!!! Vaidinti spektaklį „Ričardas III“ 3 valandą nakties?! To dar niekada nedarėme, bet tai buvo naujos emocijos, nauja patirtis, nauja energija.  O Alytaus teatro žiūrovai b uvo puikūs, jie buvo aktyvūs, pasiilgę teatro. Jie padėjo mums, aktoriams“.

Menininkas, režisierius  iš Italijos Matteo Spiazzi, dirbantis įvairiose pasaulio šalyse. Jis pirmą kartą vieši Alytuje ir šiuo metu veda kūrybines dirbtuves Alytaus miesto teatro aktoriams: „Neįtikėtina, kiek jaunų žmonių buvo teatre. Buvo nuostabu matyti tokią jauną pulsuojančią energiją teatro naktyje. Atrodo, kad teatras buvo atsivėręs visam miestui!(..). O dar man labai patiko muzikinė grupė „Velvet“, šiandien juos vėl klausiau!“ Pavasarį Matteo Spiazzi Alytaus miesto teatre statys spektaklį.

Rumunijos žurnalistė, kurianti itin populiarią kultūros radijo laidą, spektaklių prodiuserė Raluca Radulescu: „Aš ne pirmą kartą šiame festivalyje. Todėl labai norėjau sugrįžti. Mūsų realybėjė tai, kas vyksta dabar yra nerealu: normalūs gyvi žmonės, žiūri tikrus „gyvus“ spektaklius teatre. Tai vieta, kur norisi sugrįžti ir sugrįžti“…

COM•MEDIA festivalis tęsiasi. Būkite jo dalim!

Visas interviu:

 

Programa www.commediafest.com./lt ir www.alytausteatras.lt

Festivalį iš dalies finansuoja

Naujausi įrašai