JAU ŠEŠTADIENĮ PREMJERA „BLOGI KELIAI“!

Jau šį šeštadienį kovo 25 d. Alytaus miesto teatras pristatys premjerą – spektaklį „Blogi keliai“ – dviejų veiksmų pranašiškus sapnus. Tai šešios istorijos apie moterų ir vyrų karo paaštrintus ir subjaurotus santykius, apie jų negyjančias žaizdas.

„Blogi keliai“ – tai epizodai apie meilę, neapykantą, pasitikėjimą, išdavystę ir asmeninių ribų pažeidimą vykstančio karo fone. Tai istorija ne apie ginklus ir kovas, o apie žmogišką silpnumą, apie kasdienį pavojų ir apie tai, kad nereikia ieškoti blogio tik karo lauke. Tai savotiška sudėtingo, bet aistringo mąstymo treniruotė, iš naujo pasveriant savo pačių vertybes, horizonte ieškant teisingumo taško.

Jauna moteris vyksta į Rytų Ukrainą ieškoti dokumentinės medžiagos apie karą, tačiau ten, pilkojoje zonoje prie sienos, tampa savo ir kitų istorijų įkaite.

Šias istorijas ji išgyvena tarsi kreivų veidrodžių karalystėje, kur šalia yra gėris ir blogis, kur auka ir kankintojas keičiasi vaidmenimis, o meilė tampa praeinanti ir nepagaunama.

Spektaklis, „Blogi keliai“ kuriamas pagal vienos sėkmingiausių ukrainiečių dramaturgės Natali Vorožbit pjesę „Blogi keliai“, pristatančią žiūrovui aktualią ir skaudžią karo temą.

„Tai vienas geriausių tekstų apie karą, nes jis neprognozuoja ateities ir nesistengia mums patikti, jis tiesiog kalba su mumis ir gerbia mūsų „atsakymo erdvę“, tačiau primena apie kiekvieno iš mūsų atsakomybę“, – įsitikinusi teatro vadovė Inesa Pilvelytė.

Spektaklį (kurį iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba) kuria ukrainietė režisierė Tamara Trunova, Kijevo akademinio dramos ir komedijos teatro vyriausioji režisierė.

„Labai džiaugiuosi kūrybiniu etapu, teatru, aktoriais, jūs turite nuostabų teatrą, su nekantrumu laukiu premjeros“, – džiaugiasi režisierė.

  1. Trunova – daugelio nacionalinių ir tarptautinių teatro premijų laureatė, vienos iš prestižinių Ukrainos režisierių premijų „Taraso Ševčenkos premijos“ nugalėtoja.

PO PREMJEROS spektaklis „BLOGI KELIAI“ vyks dar du puikūs dalykai:
1. Bus įteikti „Teatrakmeniai“ – metų teatro geriausiųjų apdovanojimai
2. Vyks šiltas pokalbis-diskusija prie kavos puodelio su kūrėjais, todėl kviečiame pasilikti ir aktyviai dalyvauti!

JAU GALITE įsigyti BILIETUS į premjerą „Blogi keliai“: 

https://kakava.lt/pirkti-bilietus/5728/9339 arba teatro kasoje.

 

Naujausi įrašai