Džiazo muzikos talentas iš Izraelio koncertuos Alytaus miesto teatre

In News

Balandžio pabaigoje vyksiantis festivalis „Kaunas Jazz“ parengė daug staigmenų. Viena jų – koncertas išskirtiniais džiazo įvykiais pastaraisiais metais nelepinamiems muzikos gerbėjams Dzūkijos sostinėje.

Balandžio 26 dieną Alytaus miesto teatre „Kaunas Jazz“ pristatys praėjusių metų Lietuvos publikos atradimą – kelis įspūdingus koncertus su grupe Kaune surengusį dainininką Tamir Grinberg iš Izraelio.

Grinberg – jaunuolis, kurio balsas ir aistra muzikai lyginami su legendiniais Ray Charles ir Otis Redding. Matyt, neatsitiktinai sakoma, kad atlikėjo pasirinktas kelias tiesiog nepavaldus laikui ar madoms – jis vienodai publiką sužavėtų ir 2016-aisiais, ir 1965-aisiais.

Apie T. Grinberg – trumpai: savo šalyje – tikra žvaigždė, grojanti didžiausiuose festivaliuose. Pamažu vokalistą, kuris koncertų metu groja ir klavišiniais instrumentais, atranda ir visa Europa. Lietuva – viena šalių, kurioje jaunasis džiazo talentas jau spėjo suburti ištikimų gerbėjų ratą.

Atlikėjo sėkmės receptas – įdomus, emocijų kupinas balsas, ištikimybė funk muzikos ritmams, bliuzui ir džiazui, stilingas retro skambesys ir jaunatviška energija, užburianti įvairiausio amžiaus publiką.

„Ugningas ir lyriškas, profesionalus iki smulkmenų ir meistriškai muzikuojantis atlikėjas pernai tapo Lietuvos numylėtiniu, į festivalį buvo pakviestas net du sykius, o šįmet keliauja „užkariauti“ ir Alytaus publikos“, – planuoja „Kaunas Jazz“ festivalio meno vadovė Indrė Jučaitė.

Pasak Lietuvoje vieno profesionaliausių džiazo renginio meno vadovės, nelengva nupasakoti, kokį įspūdį T. Grinberg paliko 2015 metų festivalio lankytojams. Vokalistas ir pianistas „Kaunas Jazz“ scenose demonstravo tokią muzikinę brandą, charizmą ir užsidegimą, kad iškart buvo aišku – šis jaunasis Izraelio muzikos stebuklas tikrai sugrįš į Lietuvą.

Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva T. Grinberg ir jo grupės sugrįžimą Alytaus miesto teatre matysime ir girdėsime balandžio 26-ąją, o diena anksčiau – ir Panevėžio muzikiniame teatre. Koncerto bilietai (Alytuje – nuo 8 Eur) – jau prekyboje: internete (Bilietupasaulis.lt) ir Alytaus miesto teatre (Rotušės a. 2) – su specialiu „Kaunas Jazz“ renginių grįžimo į Dzūkijos sostinę spaudu.

 

 

Naujausi įrašai