„Dramaturgų diena“ – apie pagavų tekstą, skaitymus ir laimėtojus

Alytaus miesto teatre susiburs žodį mylintys ir plunksną valdantys tekstų kūrėjai. Lapkričio 24 dieną klube ŽALIA vyks tradicine tapusi „Dramaturgų diena“.

ATNAUJINTA 20181123.  Dėmesio! Dėl lektorės ligos kūrybinės dirbtuvės atšaukiamos.

12 val. rengiamos kūrybinės dirbtuvės su tekstų rašytoja, blogo apie rašymą „(Ne)rašyk“ kūrėja, kūrybinio rašymo kursų lektore ir kuratore Egle Ramoškaite. Ji kalbės apie tai, kaip rašyti, kad tekstas „kabintų“ ir „vežtų“? E. Ramoškaitė taip pat yra romano paaugliams „Tarp Gyvenimo ir Vilties: tam, kuris supranta“ autorė, save ji vadina „rašytojų padermės tyrinėtoja, bandančia atrasti esminį rašymo geną“. Norite sužinoti ir patirti daugiau – ateikite. Registruokitės dabar el. paštu asistentas@alytausteatras.lt  Vietų skaičius ribotas.

Šis renginys įvyks

16 val. klube ŽALIA vyks IV respublikinio dramaturgų konkurso I-III vietos nugalėtojų paskelbimas ir geriausių pjesių skaitymai. Pastariesiems aktyviai rengiasi Alytaus miesto teatro ir Stalo teatro aktoriai. Šis vakaras visuomet sulaukia ypatingo žiūrovų dėmesio. Jo metu tvyro kūrybos ir improvizacijos netikėtumo jausmas, o patys pjesių autoriai neretai prasitaria savo kūrinį išgirdę ir pamatę naujai.

Tiesa, laimėtojai šiame vakare būsime visi – klausantys, skaitantys, rašantys, žiūrintys, girdintys.

III dramaturgų konkurso gerausių pjesių teatralizuotų skaitymų akimirkos

Naujausi įrašai