Žiūrovų pamėgtas spektaklis „Marytė“ įvertintas profesionalų

In Be kategorijos

Alytaus miesto teatre jauno ir talentingo ukrainiečių režisieriaus Stas Zhyrkov pastatytas spektaklis „Marytė“ ypač vertinamas ir mylimas žiūrovų. Spektaklį puikiai vertina ir teatro profesionalai.

Jautrią „vilko vaikų“ istoriją  atskleidžiantis spektaklis, sukurtas pagal Alvydo Šlepiko pjesę ir kūrybinės komandos tekstus, pasakoja kaip Antrojo pasaulinio karo pabaigoje bei pokariu Mažosios Lietuvos vaikai, vadinami „Vilko vaikais“, buvo atskirti nuo šeimų, liko našlaičiais ir nuo bado bėgo į Lietuvą, o apie savo tapatybę tegalėjo vėl prabilti tik šaliai atgavus nepriklausomybę.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog Varėnoje vykusiame  XII  Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje alytiškių sukurtas spektaklis pelnė net tris nominacijas:

GERIAUSIAS SPEKTAKLIS – Alytaus miesto teatro spektaklis „Marytė pagal Alvydo Šlepiko pjesę ir kūrybinės komandos tekstus, režisierius Stas Zhyrkov.

GERIAUSIA SPEKTAKLIO SCENOGRAFIJA – už Alytaus miesto teatro spektaklio „Marytė“ ir Kauno valstybinio lėlių teatro muzikinio spektaklio vaikams „Baldis ir Vivaldis“ scenografiją apdovanojimas įteiktas dailininkui, scenografui Artūrui Šimoniui.

GERIAUSIA DRAMATURGIJA – Alytaus miesto teatro spektaklio „Marytė“ pjesės autoriui Alvydui Šlepikui ir kūrybinei grupei.

Kiek anksčiau  profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalyje „Pakeleivingi“ Anykščiuose, už pagrindinį Marytės vaidmenį spektaklyje „Marytė“ festivalio aktorės vardą pelnė Andra Kavaliauskaitė, Alytaus miesto teatro aktorė.

Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė

Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė ir aktorius Tomas Pukys

Naujausi įrašai