Padovanokit įspūdį! Unikali dovana – naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO Alytuje

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO gruodžio 28 dieną koncertuos Alytaus miesto teatre. Kai Kalėdinis šurmulys pradeda suktis galvoje , o dovanos artimiesiems ir draugams tampa dideliu galvos skausmu. vadinasi atėjo laikas dovanoti tai, ką ilgai  nešiosies širdyje.

NIKO pasaulyje žinomas daugiau nei Lietuvoje.  NIKO koncertavo su norvegų smuiko žvaigžde Mari Samuelsen,  surengė pasirodymą Jo Šventenybei Dalai Lamai bei aplankė tris kontinentus, žavėdami Los Andželo, Paryžiaus, Maskvos ir Pekino publikas. NIKO sezoną pradėjo prestižiniame Vokietijos Uzedomo muzikos festivalyje, pasirodė Popiežiui Pranciškui, jo pirmojo jo vizito Lietuvoje metu.

NIKO – tai styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus.

Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti NIKO.

Ir visa tai galite pamatyti ir išgirsti Jūs – gruodžio 28 d. Alytaus miesto teatre. Bilietai teatro kasoje grupėms pigiau https://alytausteatras.lt/renginiai/niko-kvartetas/

Naujausi įrašai