Tarptautinis projektas teatralams leidžia įgyvendinti idėjas ir tobulėti

Alytaus miesto teatras kartu su partneriais iš Kaliningrado regiono jaunimo teatro “Мolodyozhnyj“ toliau sėkmingai įgyvendiname projektą „Kuriant tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“. Žinoma, karantinas iškelia naujus iššūkius, tačiau labai džiaugiamės, kad einame pirmyn. Apie tai, kas jau sukurta ir kur žengiame toliau – žiūrėkite šiame reportaže.

Reportažą sukūrė Alytausgidas.lt.

Alytus City Theatre together with partner – Kaliningrad Region Youth Theater „Molodyozhnyj“ are successfully implementing the project “Building Bridges: Development of Tourism and Culture in the Sovetsk and Alytus Regions”. However, the quarantine is making new challenges, but we are still happy, that we are going forward. What was creatted and where we are going – you can see in video report below.

Video report was created by Alytausgidas.lt (https://bit.ly/3tDyI4W)

Reportažas sukurtas įgyvendinant projektą LT-RU-2-063 „Kuriame tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“ finansuojamas Europos Sąjungos. Bendras projekto biudžetas – 573 856,81 EUR, o programos finansavimas sudaro 516,471.12 EUR. Alytaus miesto teatro dalis biudžete – 267951,84 EUR, o programos finansuojama dalis Alytaus miesto teatrui – 241,156.65 EUR. Projekto trukmė – 24 mėnesiai. Už reportažo turinį atsako tik Alytaus miesto teatras ir jis negali būti laikoma atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.
Naujausi įrašai