Susitikimas su filmo „KERNAGIS“ kūrybine komanda bei nemokama filmo peržiūra – „Kino kablio“ dovana kino mylėtojams

Alytaus kino klubas „Kino Kablys“ alytiškiams dovanoja išskirtinę galimybę – kovo 28 d. 18 val. kino teatre „Dainava“ vyks nemokama filmo „KERNAGIS“ peržiūra bei susitikimas su kūrybine grupe. 

„Nors visai neseniai Alytuje, kaip ir visoje Lietuvoje, galėjome išvysti filmo premjerą, tačiau ši peržiūra išskirtinė – turėsime unikalią galimybę susitikti su kūrybine komanda – režisieriumi Andriumi Lekavičiumi, Egle Kernagyte, Kostu Radlinsku ir kitais. Galbūt labai norėjote, bet nesuspėjote pamatyti šį pirmąjį dokumentinį pasakojimą apie maestro V. Kernagį, o galbūt į filmą su džiaugsmu atvyksite antrą kartą. Aš tai mielai padarysiu“, – į KINO KABLIO renginį kviečia kino teatro „Dainava“ direktorė Simona Butrimienė.

Filmas „Kernagis“ – tai vieno garsiausių visų laikų Lietuvos artistų išpažintis. Tai visos jo kartos dienoraštis. Ir liudijimas, kad nepakeičiamų yra. Režisierius Andrius Lekavičius žiūrovus kviečia leistis į V. Kernagio pasaulį, kuris pirmą kartą atveriamas intymaus ir nematyto šeimos archyvo dėka. 

Išankstiniai nemokami bilietai – „Dainavos“ kino teatro kasoje (darbo laikas: kasdien 12:00–21:30).

Visas kino naujienas bei informaciją apie „Kino Kablio“ renginius atrasite Facebook grupėje „Alytaus kino klubas „KINO KABLYS“. Neriame gilyn į užburiantį kino pasaulį!Alytaus kino klubo KINO KABLYS informacija

Naujausi įrašai