„STILIAUS IR TOLERANCIJOS IŠVAIZDAI VAKARAS“

In Be kategorijos

Šeštadienio vakarą planuokite dabar, nes tai bus įspūdinga!

Pirmą kartą „Stiliaus ir tolerancijos išvaizdai vakaras“ miesto sodą pavers neįtikėtinu podiumu. Bus daug šviesos ir baltos spalvos, bus daug šypsenų ir įvairialypio grožio, bus intrigos ir tolerancijos.

Vakaro programa:

𝑰 𝒅𝒂𝒍𝒊𝒔. 𝑻𝒆𝒂𝒕𝒓𝒊𝒏𝒊𝒔 𝒌𝒐𝒔𝒕𝒊𝒖𝒎𝒂𝒔 𝒊𝒓 𝒌𝒂𝒖𝒌𝒆̇. Gyvenimą gretiname su scena, o sceną – su gyvenimu.  Interaktyvi provokacija – kas gi slepiasi po kauke?

𝑰𝑰 𝒅𝒂𝒍𝒊𝒔. 𝑵𝒆𝒇𝒐𝒓𝒎𝒂𝒍𝒊𝒐𝒋𝒊 𝒔𝒄𝒆𝒏𝒂 𝒊𝒓 𝒋𝒐𝒔 𝒉𝒆𝒓𝒐𝒋𝒂𝒊: tatuiruotė kaip asmens identitetas ir jaunimo drabužio kalba. Kartais oda tampa dienoraščiu. Šiandien kūno menas žengia į kūno dizaino sritį. Pamatykime.

𝑰𝑰𝑰 𝒅𝒂𝒍𝒊𝒔. 𝑴𝒐𝒕𝒆𝒓𝒊𝒔̌𝒌𝒖𝒎𝒂𝒔 𝒌𝒂𝒊𝒑 𝒌𝒂𝒖𝒌𝒆̇. Violetos Sūdžiuvienės S/S 2022  kolekcija „INJEKCIJA. MOTERIŠKUMAS“.  Moteriškumo ir kostiumo-kaukės santykis yra ypatingas, išplaukiantis vienas iš kito, papildantis vienas kitą ir tampantis vienu. Podiumu žingsniuos merginos, moterys su kuriomis tiesiog prasilenkiame čia pat Alytaus gatvėse.

𝑰𝑽 𝒅𝒂𝒍𝒊𝒔. 𝑭𝒊𝒍𝒎𝒂𝒔  „P. Cardin. Mados legenda“. House of Cardin

Renginio pradžia 20 valandą. Atėję šiek tiek anksčiau, gausite vietą prie staliuko.

Renginys nemokamas, bet šviesi nuotaika ir tolerancija – būtinas atributas.

Strateginis rėmėjas: LRT
Didieji rėmėjai: DS Smith, GlassLT, Volfas Engelman, Alita nealkoholinis, Ramirent, ALKS 2022
Partneriai: Alytaus miesto savivaldybė, Astra, Alytaus miesto teatras, Alytaus kraštotyros muziejus, KTDM (amatų), Alytaus kolegija
Naujausi įrašai