„UGNIES MEDŽIOKLĖ SU VAROVAIS“

2 dalių miuziklas
Libreto autoriai: Saulius Šaltenis, Leonidas Jacinevičius
Kompozitorius: Giedrius Kuprevičius
Režisierius: Gytis Padegimas
Dailininkė: Birutė Ukrinaitė
Baletmeisterė: Indrė Puišytė
Muzikinės dalies vadovai: Sabina Martinaitytė, Audronė Eitmanavičiūtė
Vaizdo medžiaga: Simono Glinskio, Artūro Baryso, Edgaro Naujalio
Solistai: Monika– Ieva Goleckytė, Ieva Gintautaitė, Gintarė Radauskaitė, Viktorija Gurejeva, Julius– Osvaldas Petraška, Mangirdas Dabkus, Nedas Bašinskas, Rolandas– Jurgis Jurašius, Mangirdas Dabkus, Korifėja– Dovydas Jokubauskis, Martynas Žukauskas, Rapolas Baranauskas
Chorai: Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio merginų choras „Lyra“. Vadovė– Asta Miknienė., Kauno Antano Smetonos gimnazijos merginų choras. Vadovė– Asta Miknienė., Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų Vaikinų dainavimo studija. Vadovas- Raimundas Martinkėnas.
Trukmė: 2 val. 15 min.
Premjera: 2014 m. rugsėjo mėn. 18 d.

Ugnie,
Taurioji ugnie,
Išlaužyk atminties juodą skliautą,
Nuskaidrinki širdis,
Tegu liepsnos apvalo
Nuo baimės,
Nuo pykčio,
Nuo melo.

„Ugnies medžioklė su varovais“– tai istorija apie trijų jaunų žmonių meilės, laimės ir gyvenimo džiaugsmo paieškas. Gaivališkas, jaunatviško entuziazmo kupinas Rolandas, jautri ir tyra Monika bei meilės ištroškęs Julius. Kas nutiks, kai jų likimai susidurs? Ar sugebės šie žmonės išsaugoti savo gyvenimo ugnį ir pamatines vertybes? O mes ar mokame? Ar įžiebę meilės ugnį pakankamai ją saugome? Ar neleidžiame kitiems jos užpūsti?

Miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais“– vienas iš Lietuvos aukso fondo kūrinių. Nacionalinės premijos laureato Giedriaus Kuprevičiaus muzika, Sauliaus Šaltenio ir Leonido Jacinevičiaus libretas, režisieriaus Gyčio Padegimo režisūrinis sprendimas, Birutės Ukrinaitės scenografija, Indrės Puišytės choreografija ir choro, vadovaujamo Astos Mitkienės ir Raimundo Martinkėno, atliekama muzika vėl prikels klasika tapusią istoriją.

Kūrinys, atliepiantis fundamentalias gyvenimo tiesas ir šių tiesų ieškojimus, tinkamas įvairaus amžiaus žiūrovams. „Šis miuziklas pirmiausia adresuojamas jaunimui, o vyresnėms kartoms, mačiusioms senesnius pastatymo variantus, bus įdomu palyginti ir prisiminti. Čia gali ateiti jaunimas su savo tėvais ir net seneliais“– į miuziklo atgimimą Alytaus miesto teatre kviečia pastatymo režisierius. „Ugnies medžioklė su varovais“– tai istorija apie trijų jaunų žmonių meilės, laimės ir gyvenimo džiaugsmo paieškas. Gaivališkas, jaunatviško entuziazmo kupinas Rolandas, jautri ir tyra Monika bei meilės ištroškęs Julius. Kas nutiks, kai jų likimai susidurs? Ar sugebės šie žmonės išsaugoti savo gyvenimo ugnį ir pamatines vertybes? O mes ar mokame? Ar įžiebę meilės ugnį pakankamai ją saugome? Ar neleidžiame kitiems jos užpūsti?