„ŠOKIS PUODYNĖJE ARBA SVAJONIŲ STORULIS“

Spektaklis vaikams pagal Aureliją Čeredėjevaitę
Režisierius: Jonas Gaižauskas
Autorė: Aurelija Čeredėjevaitė
Scenografas: Mantas Kazakevičius
Dailininkė: Vilija Gaižauskaitė
Vaidina: Andra Kavaliauskaitė, Vaidas Praspaliauskas, Eglė Juškaitė, Eugenijus Rakauskas
Trukmė: 50 min.
Premjera: 2015 m. gegužės 31 d.

– Kukai, o kokia tavo svajonė?
– Aš neturiu svajonės…
– Kaip neturi?
– Aš turėjau svajonę – užaugti. Ir dar vieną… kurią pamiršau, kai užaugau.
– Kukai, mes būtinai ją surasime. Gal ji dabar guli policijoje pamestų daiktų skyriuje?  Kas nors ją surado ir atnešė, tik niekas nežino, kad tai – tavo svajonė.

 

Išsiblaškiusio muzikanto kavos puodelyje gyveno nykštukas Kukas. Jis turėjo draugą Šaukštelį, su kuriuo niekada negalėjo pasikalbėti, nes jis visada buvo aplipęs cukrumi. Vieną vėlų vakarą, po koncerto grįžęs muzikantas savo švarko kišenėje netikėtai rado stiklinę. O stiklinėje gyveno… atspėkite kas? Nykštukė Unė! Tą vakarą Kuko gyvenimas pasikeitė. Jeigu Jums įdomu, kaip Kukas įsimylėjo Unę, tapo svajonių storuliu, ateikite į Alytaus miesto teatrą,  atsineškite savo svajonę ir padovanokite ją nykštukui.

Subalansuota vaikučiams, bet tinka ir tėveliams!

Print

 

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso paslaugų rinkinį.

Žiūrovės Aušros įspūdžiai po spektaklio:

Sveiki,
vakar su šeima žiūrėjome premjerinį spektaklį „Svajonių storulis“. Spektaklis buvo nuostabus, kaip ir ankstesni Alytaus teatro spektakliai vaikams, kuriuos kartais esame žiūrėję gal net po 3 kartus. Tikiu, kad ir šį bent kartelį tikrai dar eisime pažiūrėti. Kaip visada, viskas buvo labai profesionalu: aktorių vaidyba, kostiumai, muzika, scenografija – niekas nepadaryta atmestinai. Labai smagu, kad spektakliams pasirenkami originalūs lietuvių autorių kūriniai.
Po spektaklio apie Ambrozijų (jei neklystu dėl vardo) mano sūnus Rokas, kuriam dabar 4 metai, pradėjo gerti čiobrelių arbatą (anksčiau jokiu būdu jokios arbatos jam negalėdavom įsiūlyti), o šįkart jis turbūt dar labiau susidomėjo muzika ir natomis, kurias dabar kaip tik mokosi muzikos būrelyje. Grįžęs užsidegęs pasakojo močiutei apie pasimetusią natą SOL. Esu tikra, kad ir būrelio vadovei viską išpasakos per artimiausią užsiėmimą..
Spektaklio atmosfera puiki. Ir suaugusieji patiria labai malonių emocijų. Stebuklingas tas jausmas, kai mažieji auditorijos dalyviai ima visi kartu kikenti ar kvatoti. Tada ir pati sėdžiu išsišiepusi iki ausų ir stebiu kitų suaugusiųjų reakciją – ar ir kiti taip pat gerai leidžia laiką, kaip ir aš. Gėda prisipažinti, bet kartais ir ašarą išspaudžiu – iš to gražumo 🙂

Alytaus teatro spektaklių vaikams fanė Aušra 🙂

2015 06 01
Aušra Šalčiūtė-Arbačiauskienė