Socialiai atsakingo verslo dovana vaikams – Alytaus miesto teatro spektaklis

In Be kategorijos

Birželio 1-oji Tarptautinė vaikų gynimo diena, kurios metu organizuojami įvairūs renginiai, skirti mažųjų auditorijai. Alytaus miesto teatras, tarptautinės teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASSITEJ narys,  šią dieną įsilieja į akciją „Atgal į gyvą teatrą“.

Tądien mažuosius žiūrovus Alytaus miesto teatras pakvies į režisieriaus Arvydo Viktoro Lebeliūno sukurtą nuotaikingą spektaklį „ŠIOBEITO AIDAS“. Jį nemokamai pamatys pusšimtis  „Alytaus miesto šeimos centro“ vaikų, kurių laukia jaukus ir dainingas susitikimas su puikiai pažįstamais personažais iš A.A. Milno knygelės „Mikė Pūkuotukas“: Jonuku, meškiuku Pūkuotuku, paršeliu Knyskliuku, Triušiuku, Asiliuku.

„Vis dar egzistuojanti socialinė atskirtis (social distancing) dažnai būna ta kliūtis, kuri trukdo ugdytis kultūrinius įgūdžius. Todėl tokios akcijos, kai vaikai iš socialinės rizikos grupės gali nemokamai lankytis teatre, dalyvauti kultūrinėse edukacijose turėtų būti ne tik proginės, t.y. per tarptautinę vaikų gynimo dieną, bet kur kas dažnesnės. Esame labai dėkingi  teatro rėmėjams, kurie mielai bendradarbiauja ir tokias galimybes vaikams, kurie jau išties pasiilgę teatrinių susitikimų,  suteikia.“, – mintimis dalijasi Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Galimybę pamatyti spektaklį mažiesiems dovanoja Alytuje veikiančios socialiai atsakingos įmonės UAB „Glass LT“ ir UAB „Lankava“. AČIŪ jums!

„Esame įmonė, kuriai rūpi žmonės ir aplinka, juk esame savo miesto bendruomenės dalis. Socialiai atsakingais stengiamės būti kasdien visuose savo darbuose – būdama viena didžiausių regiono įmonių, stengiamės rodyti sektiną pavyzdį ir savo veiksmais daryti poveikį mus supančiai aplinkai.“, – sako iniciatyvą palaikantis UAB „Glass LT“ vykdantysis direktorius Edvinas Jackauskas.

Pandeminis COVID-19 laikotarpis nelengvas suaugusiems, dar sudėtingesnis jauniesiems mūsų bendruomenės nariams, kuriems „gyvi“ susitikimai reikalingi kaip oras. Tad birželio 1-oji pakeičia įsivyravusią realybę!  Juk teatras taip reikalingas vaikams, jis padeda atkurti vaikų ryšį su menu ir kūrybine veikla, suteikia galimybes pagerinti vaikų  nuotaiką, įžiebia gražius jausmus ir sustiprina emocijas.

Iki pasimatymo Alytaus miesto teatre, mieli vaikai!

Alytaus miesto teatro informacija

Naujausi įrašai