„Rožinis trečiadienis” atveria kultūrinio rudens duris

Jau šiandien galite planuoti kultūrinį rudenį Alytaus miesto teatre. Ir, žinoma, rugsėjo 19 d. kartu pradėti 29-tą teatro sezoną. O „Mokslo ir žinių dieną” kartu su savo mažaisiais susitikti su Mažuoju princu 

„Rožinio trečiadienio” pasiūlymai jums:

Rugsėjo 12 d. 15 val. spektaklis „SEEN“Režisierė Andra Kavaliauskaitė.  Kaina su nuolaida 3 €.

Rugsėjo 25 d. 18 val. spektaklis „SEEN“Režisierė Andra Kavaliauskaitė. Kaina su nuolaida 3 €.

Rugsėjo 27 d. 18 val. spektaklis „COCO PASLAPTIS“Režisierė ir inscenizacijos autorė Dalia Kimantaitė.  Kaina su nuolaida 3 €.

Spalio 5 d. 12 val. Vilniaus kamerinio teatro spektaklis vaikams „JiJis | ONY“.Režisieriai Agnė Sunklodaitė, Jacek Malinowski (PL)
Kaina su nuolaida 5-7 €.

Spalio 5 d. 18 val. Vilniaus kamerinio teatro spektaklis „SATISFAKCIJA“ N–18. Režisierius Šarūnas Puidokas. Kaina su nuolaida 6-10 €.

Spalio 13 d. 11 val. spektaklis vaikams „EŽIUKAS RŪKE“pagal Sergėjaus Kozlovo knygą. Režisierė Andra Kavaliauskaitė. Kaina su nuolaida 1,5 €.

Spalio 11 d. 18 val. spektaklis „(NE)VAIKŲ ŽAIDIMAI“ (N-16) pagal Herkaus Kunčiaus pjesę „Vaikų žaidimai“. Režisierius Albertas Vidžiūnas. Kaina su nuolaida 3, 4, 5 €.

Spalio 17 d. 15 val. spektaklis „TŪLA ARBA ESAME OKUPUOTA ŠALIS“ pagal Jurgio Kunčino romaną „Tūla“. Režisierė Loreta Liausaitė. Kaina su nuolaida 3 €.

Spalio 18 d. 18 val. spektaklis „BARBORA RADVILAITĖ“Scenarijaus autorius ir režisierius Arvydas Kinderis. Kaina su nuolaida 3 €.

Spalio 20 d. 11 val. spektaklis vaikams „ŠOKIS PUODYNĖJE ARBA SVAJONIŲ STORULIS“ pagal Aureliją Čeredėjevaitę. Režisierius Jonas Gaižauskas. Kaina su nuolaida 1,5 €.

Rozinis_rugsejis

Naujausi įrašai