ATKELTAS. VIVALDI „METŲ LAIKAI“

Koncertas perkeliamas į rugsėjo 24 d. OLYMPIA CLASSIC Minsko orkestro koncertas
Dirigentas: Michailas Snitko
Atlikėjai: OLYMPIA CLASSIC orkestras
Bilietai: 16-26 €

Koncertas, turėjęs įvykti balandžio 22 d. yra perkeliamas į rugsėjo 24 d.
Galios anksčiau įsigyti bilietai.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

DĖMESIO! Po trečio skambučio vėluojantys žiūrovai neįleidžiami.

Geriausieji Minsko orkestrų elito atstovai balandžio 22 d. Alytuje

Idėja surinkti geriausius muzikus viename OLYMPIA CLASSIC orkestre kilo Maskvos P.I. Čaikovskio valstybinės konservatorijos ir Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos absolventui – garsiajam Baltarusijos dirigentas Michailui Snitko. Būdamas tokių žinomų šiuolaikinės pasaulinės dirigentų mokyklos, kaip Genadijus Provatorovas, Ilja Musinasir Genadijus Rozhdestvenskis, mokinys, jis nusprendė ne tik tęsti jų tradicijas, bet ir įkvėpti naują gyvenimą į pasaulinių klasikinių ir modernių šedevrų atlikimą.
OLYMPIA CLASSIC atliks visų laikų muzikinį šedevrą – Antonijaus Vivaldžio „Metų laikus“. Užtikrinami aukštas atlikėjų meistriškumas ir nepakartojama atlikimo energetika, nes kiekvienas orkestrantas yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas ir diplomantas.
Specialūs projekto svečiai  bus pakviesti solistai:
– Mikael Samsonov-pasaulinio lygio violončelininkas, tarptautinių konkursų laureatas, kuris koncertavo geriausiose  Europos  koncertųsalėse.
– Pavelas Batjanas – smuikas, Nacionalinio akademinio Didžiojo operos ir baleto teatro solistas, Baltarusijos Prezidento specialiojo talentingo jaunimo paramos fondolaureatas, tarptautinių konkursų nugalėtojas ir laureatas.

OLYMPIA CLASSIC atlikime žiūrovai pajus pavasarinį gamtos prabudimą, šiltos vasaros alsavimą, įsivaizduos rudens palaimą ir pasiners į žiemos pasaką. Įdomu tai, kad Vivaldžio „Metų laikų“ visų dalių turinys neribojamas tik gamtos siužetu. Esame įsitikinę, kad jūs, mūsų klausytojai, galėsite visiškai tai pajusti.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Žiūrovų prašome laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.