„TŪLA“

Alytaus miesto teatro spektaklis pagal Jurgio Kunčino romaną „Tūla“
Inscenizacijos autorius: Herkus Kunčius
Režisierius: Albertas Vidžiūnas
Dailininkė: Jurgita Jankutė
Kompozitorius: Titas Petrikis
Afišos autorius: Pijus Šematulskis
Vaidina: Vaiva Ona Makūnaitė, Tomas Pukys, Eglė Juškaitė, Andra Kavaliauskaitė, Ona Gudaitytė, Erika Jasinskaitė - Salickienė, Jonas Gaižauskas, Vidas Vaškius, Tomas Kunčinas, Vincas Vaičiulis, Povilas Adomaitis, Eugenijus Rakauskas
Trukmė: 1 val. 40 min.
Premjera: 2022 m. kovo 25 d.
Bilietai: nuo 6,00 €

Bilietus galima įsigyti Kakava.lt ir teatro kasoje.

Dėmesio! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

,,Tūla“ kalba apie jaunystę.

Jurgio Kunčino romanas „Tūla“ – tai  lietuvių literatūros kūrinys, kai neišsipildžiusios meilės istorijos, ilgesio ir bėgančio laiko fone atsiskleidžia vėlyvojo sovietmečio panorama.

Jauno žmogaus savęs ieškojimas susiduria su  tvyrančia melaginga realybe. Kas dar liko tikra? Tai – meilė…, bet ji trapi ir baikšti, visiškai neįgali egzistuoti realiame pasaulyje – skaisčioji Tūla.

Žinia apie žuvusią mylimąją sukrečia spektaklio herojų, išprovokuoja prisiminimus ir troškimą atskleisti pagrindinės herojės Tūlos paslaptį.

Muzikinis raktas į šios istorijos atskleidimą  –  minimalistinis, autentiškas garsas, papildantis siužeto vyksmą. Nepagražinto gyvenimo paveikslo scenografija, langas, tarsi ekranas, kuriame slenka prisiminimų kadrai ir iš pasąmonės pasiekia surūdijusių metalinių vamzdžių  džeržgesys…

„Tūla“ – tai spektaklis apie laikmetį, kurio atgarsiai iki šiol persekioja daugelį, baugina ir tik ironija leidžia į  praeitį žiūrėti atidžiai ir nesentimentaliai. Ši akistata su praeitimi verčia nuolat būti pasiruošus išpažinčiai.

Režisierius Albertas Vidžiūnas.  Kurti Jurgio Kunčino ,,Tūlą“ didžiulė dovana ir atsakomybė.

Strateginis teatro rėmėjas

Spektaklio sukūrimą finansuoja ES

Rėmėjai

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.