„TRYS SKRYBĖLĖS“

Dokumentinis filmas
Režisierė ir scenarijaus autorė: Ramunė Rakauskaitė
Operatorius: Audrius Kemežys, Eitvydas Doškus
Kompozitorius: Faustas Latėnas
Montažas: Kostas Radlinskas
Prodiuseriai: Arūnas Matelis, Ramunė Rakauskaitė
Studija: Nominum
Trukmė: 43 min.
Bilietai: 10 €, 5 €.

Festivalio bilieto kaina 10 €. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems su nuolaida – 5 €.

Vienas bilietas galioja į visus COM•MOON•A nakties renginius.

Naktinės teatrinių įvykių sesijos COM•MOON•A bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Trys skrybėlės – pasakojimas apie tris unikalius skrybėliuotus kūrėjus: aktorių Valentiną Masalskį, filosofą Algį Mickūną, bei dailininką Rimantą Olšauską.
Tai šviesi, džiaugsminga ir filosofiška istorija ne tik apie talentingas asmenybes su skrybėlėmis, bet ir apie gyvenimo ir kūrybos polėkį, džiaugsmą bei prasmę.

Visi filmo herojai šiek tiek panašūs: savo brandžiu mąstymu, fundamentaliais darbais, visatos supratimu ir be abejo, savo siluetu, kurį įformina ir puošia skrybėlė. Tačiau visi jie ir be galo skirtingi. Nors Algis Mickūnas – visų vyriausias, tačiau jis spinduliuoja jaunatviškumu, laisvumu ir nepralenkiamu proto aštrumu. Valentiną Masalskį daugelis irgi galėtų pavadinti filosofu. Jo mintys apie aktoriaus darbą, kūrybą – išminčiaus traktatai; jis griežtai laikosi savo principų bei pažiūrų ir siekia pagal juos ugdyti studentus. Jiems jis –  guru, mokytojas tikrąja to žodžio prasme.
Ramus Rimas Olšauskas gali ir žodžio nepratarti, tik sėdėti ir lėtai rūkyti pypkę, tačiau jo įžvalgos apie meną ar nuoširdūs atsivėrimai apie gyvenimą – intelektualiai provokuoja.

COM•MOON•A programa (atsisiųsti)