ŠVENTINIS GRUPĖS „EL FUEGO“ KONCERTAS

Trukmė: 1 val. 30 min.
Bilietai: nuo 16,30 €

Nuolaidos:
-10% perkant 10 ir daugiau bilietų

Šventinis grupės „EL FUEGO” koncertas Alytaus miesto teatre

 

Gruodžio mėnuo visada kupinas jaudulio, malonių jausmų ir pačių geriausių emocijų. Šventinį mėnesį kiekviena diena kupina staigmenų. Viena jų, tai gruodžio 16 d. Alytau miesto teatre, grupės “EL FUEGO” koncertas.

 

Grupė “EL FUEGO” žino kone kiekvienas kokybiškos muzikos klausytojas Lietuvoje. Jų koncertai kupini aukščiausio profesionalumo, jausmų, bei ilgai neišblėstančių emocijų.

 

PAULIUS BAGDANAVIČIUS, EDGARAS DAVIDOVIČIUS, ROKAS SPALINSKAS trys jauni profesionalūs atlikėjai, su didžiuliu energijos užtaisu kviečia visus gruodžio 16 dieną į koncertą Alytuje, kurio programa, lyg gerai išlaikyto itališko vyno taurė, kupina brandaus aromato, spalvų ir emocijų – palies kiekvieno širdį ir nepaliks abejingų.

 

Skambės gražiausios, klausytojų mėgstamiausios grupės dainos, bei populiariausi visų laikų klasikos hitai, apipinti šilčiausios šventinės nuotaikos.

 

———
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Strateginis teatro rėmėjas

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.