Sasha Song NAUJAS GYVENIMAS. GRAŽIAUSIOS AUTORINĖS DAINOS

Sasha Song - Dima Šavrovas ir gražiausios jo autorinės dainos, skirtos artėjančiai Meilės dienai
Trukmė: 1 val. 20 min.
Bilietai: 10 €
  • Moksleiviams, studentams, senjorams su pažymėjimu taikoma 20% nuolaida

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Jau vasario 10 d. 18:00 Alytaus miesto teatre – neeilinio balso savininkas, 2009 metų Eurovizijos finalistas Sasha Song – Dima Šavrovas ir gražiausios jo autorinės dainos, skirtos artėjančiai Meilės dienai!

Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nepaprasta charizma, nuoširdumu ir aistra atliekant kiekvieną kūrinį pasižymintis Sasha Song scenoje rengia išskirtinius gyvo garso koncertus. Už juos Sasha Song ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų.

Artėjančiam šv. Valentinui skirtame koncerte Sasha Song – Dima Šavrovas atliks gerai žinomus kūrinius: „Tu mano mintyse“, “Tai irgi praeis“, “Aš lauksiu”, „Mes galim tai padaryt kartu…“, taip pat išgirsite garsiąją Sasha Song eurovizinę dainą „Pasiklydęs žmogus“ bei naujausią dainą “Akimirką šią”, išleistą vos prieš porą savaičių. Jūsų laukia ir daugiau muzikinių staigmenų.

Sasha Song – Dima Šavrovas Lietuvoje išgarsėjo sulaukęs vos dvylikos: už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose užsienyje.

Kartu su brangiu žmogumi mėgaukitės kokybiška muzika ir Meilės dienai skirtomis gražiausiomis dainomis. Praleiskite vakarą su Sasha Song – jaukiai ir turiningai!