„PROFESORIAUS KLASTINGAS TIRPALAS“ N-18

„Kitokio“ teatro komedija
Režisierius: Ričardas Vitkaitis
Vaidina: Džiugas Siaurusaitis, Lina Rastokaitė, Ramūnas Šimukauskas, Darius Rakauskas, Eglė Mikulionytė/Birutė Prekevičiūtė
Trukmė: 1 val. 40 min.
Bilietai: 13.20 - 15.20
      Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Pilnas Lietuvos sales renkanti komedija ,,Profesoriaus klastingas tirpalas taip įnirtingai įtraukia į tragikomišką siužetą, kad žiūrovai aktorius jau nuo pat pradžių apdovanoja audringais aplodismentais.
Ši šarminga istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampio verpetas, iškart įsuka į spirgančią įvykių tėkmę. Entuziazmu kunkuliuojantis Mokslininkas – profesorius čia įtraukia į ekstremalius tyrimus su alkoholiu. Diena iš dienos laboratorijoje jis tiria šio sukto gėralo poveikį bei bando neutralizuoti jo poveikį, drąsiai eksperimentuodamas su personažais. Komedijos režisierius Ričardas Vitkaitis tikina, kad ,,kūrinyje nebus siekiama moralizuoti ar burnoti – į suvokimą bus keliaujama nerimastingo humoro keliu. Garantuoju, „Profesoriaus klastingas tirpalas“ žiūrovui sužadins tokį emocijų piką, kad net šiurpas nueis pagaugais“.

Norite sužinoti, prie ko prives tirpalo C2H5OH+H2O vartojimas? Atvykite pasižiūrėti! Komedija universali ir subalansuota visoms amžiaus grupėms, tad laukiami visi!