ATŠAUKTAS. PIEŠIMAS DŪMAIS SU MENININKE EDITA SŪDŽIŪTE

Edukacija suaugusiems
Trukmė: 2 val. 30 min.
Bilietai: 25 €

Į kainą įskaičiuotos visos priemonės ir medžiagos bei pasportas, kuris visada suteikia darbui didesnį išbaigtumo įspūdį.
Norintys įsirėminti darbą, tai galės padaryti tobulai už papildomą 9 eurų mokestį.

Registracija telefonu +370 65518184

Ką bendro turi piešimas pirštu ant rasoto lango stiklo, ant dulkėto ar suodino paviršiaus, pagaliuku ant smėlio ar kreidelėmis ant asfalto? Visa tai neturi išliekamosios vertės, bet labai mėgiama vaikų ir pamiršta suaugusių. O juk kiekviename iš mūsų gyvena, tiksliau, miega vidinis vaikas. Smalsus, drąsus, kūrybiškas tyrinėtojas, mokantis džiaugtis viskuo, ką sukuria, o sukuria kartais viską iš nieko. Tereikia jį pažadinti.

Piešiant dūmais, kitaip, nei ant rasoto lango ar smėlio, džiugins ne tik procesas, bet ir išliekamoji vertė. Nes piešinį įmanoma užfiksuoti, netgi įrėminti, kaip paveikslą. Šią fumažo techniką kadaise išpopuliarino siurrealistai, tačiau ja kūrė visiškai kitaip. Užsiėmimo metu bus atskleista daugiau subtilių technikos galimybių, kurių kiti autoriai nenaudojo. Dūmais kursime įvairius piešinius, naudodami net ir paukščių plunksnas bei kitas priemones. Taip pat sužinosite, kuo kiekvienas iš jūsų yra pranašesnis už linijos meistrą Albrehtą Diurerį ir kodėl nebūtina mokėti piešti taip, kaip jis.

Baltas popieriaus lapas – tai kiekvieno neįminta mįslė. Įminti ją galime tik prisilietę prie jo. Ateikite prisiliesti. Lapų duosiu. Kursime du darbus.

Vasara tuoj išgaruos, kaip dūmas, tačiau dūmais galime ją ir palydėti.