„O R O“ autorinis Andros Kavaliauskaitės vakaras

Trukmė: 90 min.
Bilietai: Renginys nemokamas

„<…>  …nebijok,
ateik atsigert 
čia – saugu,
čia  – ramu,
aš – ne vilkas,
pasiskolinęs svetimo kailį
aš – moteris,
mano delnais
miškai meilę ošia <…> “ 

Nuo šio sezono Alytaus miesto teatras pradeda susitikimų su aktoriais ciklą, kurio metu žiūrovai kviečiami su kūrėjais susipažinti  daug artimiau nei tą galima padaryti spektaklių metu. Žiūrovai turės galimybę ne tik išgirsti poeziją, prozą, dainas, stipriausius monologus iš spektaklių, bet ir tapti jaukaus dialogo dalimi, klausiant viso, ko, galbūt, niekada nebuvo progos paklausti.

Pirmoji į artimą ir jaukų susitikimą žiūrovus kviečia Alytaus miesto teatro aktorė ir režisierė Andra Kavaliauskaitė. Vakaro metu skambės Rupi Kaur poezija bei Andros atliekamos autorinės dainos (iš spektaklių „Seen“ bei „KI(t)OKIA“).

„Be galo laukiu šio vakaro. Tikiu, kad tai bus šviesos ir gilios tylos palytėtas susitikimas, apie kurį svajojau ne vienerius metus. Tai nebus koncertas ar didelis šou, tai – nuogas pokalbis per kūrybą (ir ne tik) apie save, šalia esančius, mus. Kviečiu kiekvieną, kuriam norisi kartais tiesiog paspausti  pauzės mygtuką ir iš lėto, ramiai įkvėpt.

Su šiluma, Andra“

… ir gal ne atsitiktumas, kad šis susitikimas įvyks prieš didžiąsias šventes, kuomet stipriau įsiklausoma į vienas kito žodžius bei save patį. Net neabejojame –  šis vakaras bus ypatingas.

“ broli,
užrišk akis ir puikybę,
už(si)kimšk ausis ir protą,
noriu atkvėpuot save 
atmatuosiu rūką,
tiek kiek reikės, 
uždengsiu akis, 
pažaiskim, kaip vaikystėj:
aklą, kurčią,
bet jaučiantį <…> „

Strateginis teatro rėmėjas