„(NE)VAIKŲ ŽAIDIMAI“ N-16

Spektaklis pagal Herkaus Kunčiaus pjesę „Vaikų žaidimai“
Režisierius: Albertas Vidžiūnas
Dailininkas: Artūras Šimonis
Kompozitorius: Antanas Jasenka
Video: Agnė Marcinkevičiūtė
Vaidina: Jonas Gaižauskas, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Vaidas Praspaliauskas, Ona Gudaitytė, Andra Kavaliauskaitė, Eugenijus Rakauskas, Lukas Alsys
Trukmė: 1 val. 30 min.
Premjera: 2017 m. gegužės 18 d.
Bilietai: 6 €, 8 €, 10 €. Perkantiems abonementą – 8 €.
  • Moksleiviams, dieninio skyriaus studentams, senjorams, klubo ŽALIA nariams ir asmenims su gausių šeimų kortele – 50 % nuolaida.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, rezervavimas ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

…motina sprendžia kryžiažodžius # tėvas beria keiksmažodžius # virtualūs žmogeliukai žaidžia karą # šunys loja ant savo šeimininkų # šeimininkai dresuoja savo vaikus # pastarieji bendrauja tik su savo bendraamžiais ir bando žaisti visai nevaikiškus žaidimus…

Štai tokią gana realistinę  šiuolaikinės šeimos karikatūrą spektaklyje kuria režisierius Albertas Vidžiūnas ir vienas skandalingiausių lietuvių rašytojų – dramaturgas  Herkus Kunčius, kurio proza pasižymi įžūlia tematika, šokiruojančiu vaizdavimu ir moralinių skrupulų laužymu.

Žiūrovų įspūdžiai:

Spektaklis labai stiprus, įspūdingas, sukrečiantis. Rekomenduoju. (VIOLETA)

AČIŪ. Stiprus scenarijus. Netikėti režisūros sprendimai. Ryškūs charakteriai. Puikūs aktoriai. (VILMA)

Vien tai, jog po spektaklio žiūrovai plojo atsistoję, įskaitant ir jaunus, ir vyresnius žmones, įrodo, jog viskas buvo profesionalu ir artima kiekvienam. Mane labiausiai žavėjo aktoriai – su savo role buvo susigyvenę iki negalėjimo. Be to, man patiko siužeto atvirumas ir kai kur netgi aštriai atskleidžiamos jaunų žmonių gyvenimo detalės. Tačiau spektaklis taip pat buvo ir subtilus. Tiksliau sakant – paslaptingas ? Ačiū visai Alytaus teatro komandai už tokius meno kūrinius! (BRIGITA)

Teatrų  festivalio COM•MEDIA ir pirmosios nakties teatre COM•MOON•A rėmėjai: