Keičiamas spektaklis „MAŽASIS PRINCAS“ į spektaklį „ZUIKIS PUIKIS“

Spektaklis vaikams pagal to paties pavadinimo Antoine De Saint-Exupery pasaką
Režisierė, inscenizacijos autorė: Andra Kavaliauskaitė
Iliustracijų autorė: Urtė Jasenkaitė
Kompozitoriai: Saulius Petreikis, Donatas Petreikis
Spektaklyje veikia: Jonas Gaižauskas, Vaidas Praspaliauskas, Eglė Juškaitė, Ona Gudaitytė, Erika Jasinskaitė–Salickienė, Vincas Vaičiulis
Trukmė: 55 min.
Premjera: 2017 m. gruodžio 26 d.
Bilietai: 3 €.

DĖMESIO keičiasi spektakliai!

Spektaklis vaikams „Mažasis princas“, planuotas rodyti gegužės 18 d., šeštadienį, vietoje spektaklio „Šokis puodynėje arba svajonių storulis“, keičiamas į spektaklį vaikams „ZUIKIS PUIKIS“.

Gegužės 18 d. galios bilietai, pirkti į balandžio 27 d. spektaklį „Mažasis princas“ arba į gegužės 18 d. spektaklį „Šokis puodynėje arba svajonių storulis“, arba juos galite grąžinti į teatro kasą.

Tel. informacijai +370 686 94 849

Alytaus miesto teatras atsiprašo už nepatogumus.

„Mažasis princas“ – prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi 1943 m. išleista alegorinė pasaka. Klasika tapęs pasakojimas suvirpino ne vieną širdį visame pasaulyje. Apie Mažojo princo meilę, ištikimą ir niekada nesibaigiančią draugystę bei gebėjimą matyti širdimi iki šių dienų noriai skaito ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Režisierė ir inscenizacijos autorė Andra Kavaliauskaitė perkelia šią istoriją  į sceną ir ji suskamba naujai. Spektaklyje susipina dvi istorijos: pirmoji – pasakojimas apie dešimtmečio Rūtenio ir Nepažįstamojo pažintį bei draugystę, kurios abiems reikėjo kaip oro gurkšnio, kad užpildytų tuštumą, kurią paliko artimieji.

Kitą istoriją, apie Mažąjį princą, pasakoja Nepažįstamasis savo naujam draugui, bandydamas atsakyti į berniukui svarbius klausimus: Kodėl suaugusieji neturi laiko? Kodėl suaugę sako suprantu, nors nieko nesuprato? Kodėl vaikai turi būti savo vietoje, nors nežino kur ji yra ir kodėl ji būtent jų? Kodėl lapės uodegos galiukas keičia spalvą?..

„Mažasis princas“ – spektaklis, kviesiantis stabtelėti ir į pasaulį pažvelgti atvira širdimi, prisimenant, kokią stiprią galią turi ištikimybė, atsakomybė, bičiulystė, tikėjimas ir meilė.

DĖMESIO! Po trečio skambučio vėluojantys žiūrovai neįleidžiami.