„LUOŠIAI“ (N-14)

Kijevo akademinio teatro „Auksiniai vartai" spektaklis ir grupės "Zbs band" koncertas
Bilietai: 10 €

Bilietai Bilietai.lt ir teatro kasoje.

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Sergejaus Gössnerio pjesę „Mongos“. Ukrainos režisierius Stas Zhyrkov siūlo šio teksto savąją versiją.

Tai istorija apie du vaikinus, kurie tapo draugais…reabilitacijos klinikoje. Abu jie, pagal mūsų abejotinus standartus, yra luošiai.  Atrodo kaip labai liūdna istorija?  Taip nėra!

Nors gydytojai nesako nieko padrąsinančio… Nepaisant to, visada yra gera idėja nepamiršti: beprasmiška švaistyti savo gyvenimą bandant pakeisti tai, ko jūs negalite pakeisti. Geriau šias pastangas skirti stengiantis, kad bent jau kas nors kitas būtų laimingas. Net jei ir akimirkai.

Kadangi abu aktoriai, dalyvaujantys pasirodymuose, yra „ZBS Band“ lyderiai („X faktoriaus“ nugalėtojai) visi žiūrovai turės galimybę po spektaklio pasimėgauti koncertu.

Melodingos, juokingos, lengvos ir tuo pačiu gilios dainos apie mus, apie mūsų gyvenimus, apie liūdesį, meilę ir laimę – nepaliks auditorijos abejingos.

Suaugusiems ir paaugliams šis spektaklis visų pirma yra apie empatiją. Empatiją ir būdus, kaip ją išreikšti. Be šio stipraus jausmo, kito žmogaus supratimo, mes niekada negalėtume gyventi sveikoje visuomenėje.

Strateginis teatro rėmėjas

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.