ATKELTAS. „KONTRABOSAS“

Spektaklis yra perkeliamas į gegužės 14 d. Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis
Dramaturgas: Patrick Süskind
Režisierius: Valentinas Masalskis
Scenografė: Renata Valčik
Vaidina: Donatas Želvys
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2016 m. spalio 1 d.
Bilietai: 10 €

Gruodžio 11 d. spektaklis Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT nukeltas į 2021 m. gegužės 14 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo galimybes, lieka protestuoti prieš tavo talento nepastebėjusi pasaulį ir jo nekęsti. Arba galų gale suvokti, kad esi tik vienas didelio orkestro instrumentas, greičiausiai net ne kontrabosas, o barškutis.

Spektaklis „Kontrabosas“ – tai tragikomiškas savimi, muzika ir pasauliu nusivylusio kontrabosisto monologas. Jame žiūrovui atskleidžiama mažo žmogaus drama: kaip susitaikyti su tuo, kad niekada neatliksi solo partijos, kad niekada nestovėsi pirmoje eilėje, kad savo paties gyvenime esi tik antraeilis veikėjas.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.