KINO KABLYS | Filmo „Lobis“ peržiūra ir susitikimas su kūrėjais

Bilietai: Renginys nemokamas (su kvietimais)

Nemokami bilietai į pirmąjį „Kino kablio“ renginį dalijami kino teatro „Dainava“ kasoje nuo sausio 31 d. Kasa dirba kasdien 12:00 – 21:30.

𝗞𝗜𝗡𝗢 𝗞𝗔𝗕𝗟𝗬𝗦 𝗯𝘂𝗿𝗶𝗮 𝗸𝗶𝗻𝗼 𝗯𝗲𝗻𝗱𝗿𝘂𝗼𝗺𝗲𝗻𝗲̨ 𝗔𝗹𝘆𝘁𝘂𝗷𝗲: 𝗳𝗶𝗹𝗺𝘂̨ 𝗽𝗲𝗿𝘇̌𝗶𝘂̄𝗿𝗼𝘀 𝗶𝗿 𝘀𝘂𝘀𝗶𝘁𝗶𝗸𝗶𝗺𝗮𝗶 𝘃𝗶𝘀𝘂𝘀 𝗺𝗲𝘁𝘂𝘀!

Norisi į kiną „nerti“ giliau? Kino klubas KINO KABLYS buria bendruomenę Alytuje ir kviečia į visus metus vyksiančias įvairaus žanro filmų peržiūras, pristatymus, diskusijas, susitikimus su kino kūrėjais ir kitus renginius.

Kiekvieną mėnesio pirmadienį planuojami KINO KABLIO „pa(si)nėrimai“ į kiną bus skirti įvairaus amžiaus bei skonio auditorijai – nuo filmų visai šeimai iki kino klasikos bei nekomercinių kino juostų.

Tikimasi, kad projekte „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ užgimęs „Kino Kablys“ tęsis ir pasibaigus 2022 metams bei suburs aktyvią kino bendruomenę Alytuje.

„Juk kartais taip norisi, kad kelionė po filmą nesibaigtų po jo peržiūros. Siekiame, kad Alytaus kino klubas atvertų galimybes ieškoti, atrasti, įsigilinti, pažvelgti į kiną kitu kampu ir suvienytų gerą kiną, jo kūrėjus bei žiūrovus mūsų mieste“, – tikisi „Kino kablio“ organizatoriai.

„Kino kablys“ renginių maratoną pradeda nuo jaunųjų kino mylėtojų – 𝗷𝗮𝘂 𝘃𝗮𝘀𝗮𝗿𝗶𝗼 𝟲 𝗱. (𝘀𝗲𝗸𝗺𝗮𝗱𝗶𝗲𝗻𝗶̨), 𝟭𝟯 𝘃𝗮𝗹. 𝗶̨ 𝗸𝗶𝗻𝗼 𝘁𝗲𝗮𝘁𝗿𝗮̨ „𝗗𝗮𝗶𝗻𝗮𝘃𝗮“ 𝘂𝘇̌𝘀𝘂𝗸𝘁𝗶 𝗽𝗮𝗸𝘃𝗶𝗲𝘀 𝗹𝗶𝗲𝘁𝘂𝘃𝗶𝘀̌𝗸𝗮𝘀 𝗻𝘂𝗼𝘁𝘆𝗸𝗶𝘂̨ 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗮𝘀 𝘃𝗶𝘀𝗮𝗶 𝘀̌𝗲𝗶𝗺𝗮𝗶 „𝗟𝗼𝗯𝗶𝘀“. Po peržiūros vyks susitikimas su filmo režisiere 𝗔𝗴𝗻𝗲 𝗠𝗮𝗿𝗰𝗶𝗻𝗸𝗲𝘃𝗶𝗰̌𝗶𝘂̄𝘁𝗲 bei jame vaidinusiais aktoriais iš Alytaus 𝗔𝗻𝗱𝗿𝗮 𝗞𝗮𝘃𝗮𝗹𝗶𝗮𝘂𝘀𝗸𝗮𝗶𝘁𝗲 ir 𝗩𝗮𝗶𝗱𝘂 𝗣𝗿𝗮𝘀𝗽𝗮𝗹𝗶𝗮𝘂𝘀𝗸𝘂.

Kupinas nuotykių, nepamirštamų įspūdžių, kvapą gniaužiančių pavojų ir paslapčių filmas „Lobis“ padės suprasti, kad tikrosios brangenybės slypi ne giliai po žeme, o yra kiekvieno mūsų širdyje, tereikia mokėti jas surasti… Plačiau apie filmą: kinasdainava.lt/lobis

Nemokami bilietai į pirmąjį „Kino kablio“ renginį dalijami kino teatro „Dainava“ kasoje nuo sausio 31 d. Kasa dirba kasdien 12:00 – 21:30.

Visas kino naujienas bei informaciją apie „Kino Kablio“ renginius atrasite Facebook grupėje „Alytaus kino klubas „KINO KABLYS“. Neriame gilyn į užburiantį kino pasaulį?!

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu.

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Vyresniems nei 6 m. asmenims dėvėti FFP2 lygio respiratorius;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.