„KANDIDAS ARBA OPTIMIZMO MIRTIS“ (N-16)

Teatro „Teatronas“ spektaklis
Režisierius: Gildas Aleksa
Dailininkai: Aistis Lansbergas, Martynas Arlauskas
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Vaidina: Arnas Ašmonas, Renida Baltrušaitytė, Milda Naudžiūnaitė, Karolis Kasperavičius, Milda Jonaitytė, Matas Dirginčius
Trukmė: 1 val. 40 min.
Bilietai: 10 €, 5 €.

Festivalio bilieto kaina 10 €. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems su nuolaida – 5 €.

Vienas bilietas galioja į visus COM•MOON•A nakties renginius.

Naktinės teatrinių įvykių sesijos COM•MOON•A bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei bent vienas atsiras, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ir kuris pats sau nebūtų nuolat kartojęs, kad jis nelaimingiausias žmogus, meskite mus žemyn galva į jūrą. Spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, vėliau ir norą. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes viskas įmanoma, realioje gyvenimo „rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, išgyventi pasaulyje, o ne jį taisyti. Ir šiame pastatyme „Teatrono“ trupė žvelgs į temą per komiškumo prizmę ir mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas.

Amžiaus apribojimas: N – 16

COM•MOON•A programa (atsisiųsti)