„KALĖDOS SUJUNGIA“

„ALYTUS – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ atidarymas
Bilietai: Renginys nemokamas

Gruodžio 3 d. Alytui šiemet – ypatinga. Įspūdingu renginiu miestas pradės „Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės 2022“ kelionę. 18 val. Rotušės aikštėje susirinkusiųjų bei stebinčiųjų tiesioginę šventės transliaciją lauks išskirtinis šokio, muzikos, šviesų, projekcijų reginys, čia taip pat sužibs šventinė miesto eglė.

„Mūsų miesto laukia įdomūs, išskirtiniai ir turtingi kultūros metai – įžiebę nuostabią Kalėdų eglutę, visi drauge ne tik pasitiksime gražiausias žiemos šventes, bet ir oficialiai tapsime Lietuvos kultūros sostine. Kartelė užkelta aukštai, tačiau mes esam dzūkai, nuo seno garsėjantys nuoširdumu ir svetingumu, tad patikėkite, padarysime viską, kad Alytaus vardas per Lietuvą skambėtų garsiai, išdidžiai ir, žinoma, kultūringai“, – neabejoja Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

2022-aisiais Alytus tampa Lietuvos kultūros sostine, kurios pagrindinis simbolis – visa sujungiantys tiltai. Tai tapo atspirtimi ir „Alytus 2022“ atidarymo bei eglės įžiebimo renginiui, kurio idėja – tiltas į kultūrą yra žmogus. Ji gimsta jo rankose. Šios idėjos vedami šventės organizatoriai kuria reginį, savo forma primenantį mini spektaklį. Šokio, projekcijų, šviesų ir muzikos reginį „tilte“.

„Alytus 2022“ atidarymas bei eglės įžiebimas Rotušės aikštėje – tik su Galimybių pasais. Tačiau renginys bus transliuojamas tiesiogiai www.alytausgidas.lt, tad nesvarbu, kuriame pasaulio krašte bebūtumėte, ką beveiktumėte, gruodžio 3 d. 18 val. kviečiame būti visiems kartu – juk ALYTUS SUJUNGIA.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/3czk7AQ

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu.

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.