I-asis TARPTAUTINIS ŽEMĖS MENO SIMPOZIUMAS „ŽYMĖS“

Bilietai: Renginys nemokamas

Kultūrinių įskiepių Žaliojoje gatvėje vis daugėja! 👏

Liepos 1-9 dienomis Alytuje vyks I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“.

Jo metu šalies ir užsienio menininkai, naudodami landšaftą, natūralias žemės medžiagas, kurs tūrinius meninius objektus – originalias skulptūras, kurias specialiai pritaikys ir papuoš jomis Žaliąją gatvę.

Menininkų darbą Žaliojoje gatvėje galėsite stebėti kasdien. Esant karštiems orams planuojama dirbti anksti ryte arba vakare.

Simpoziumo uždarymas vyks liepos 8 d. 16.00 Žaliojoje gatvėje, prie tilto. Pristatant žemės meno instaliacijas čia taip pat išvysite ir performansą-instaliaciją „Pagauk mintį“. Šį kūrinį galėsite pamatyti vieną valandą, po to jis iškeliaus į Gdanską.

Žemės meno simpoziumo „Žymės“ dalyviai:

🌿 Janis Gutans Grasis (Latvija, Ryga)

🌿 Sanda Zeme (Latvija, Ryga)

🌿 Iwona Jurkiewicz (Lenkija, Gdanskas)

🌿 Czesław Fankidejski (Lenkija, Gdanskas)

🌿 Kasia Grządziela (Lenkija, Gdanskas)

🌿 Mantas Kazakevičius (Lietuva, Alytus)

🌿 Ingrida Vaitkienė (Lietuva, Alytus)

Projekto iniciatorius, vadovas, kuratorius – dailininkas, edukatorius Arūnas Vaitkus
Simpoziumo organizatorius – Alytaus miesto teatras

Rėmėjai: Lietuvos kultūros ir meno taryba (2-uoju šaukimu pareikšta paraiška projektų finansavimo konkursui); Alytaus miesto savivaldybės administracija.

Projektas „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.