„(G)ROUND ZERO“

Šokio trupės „Nuepiko“ šokio spektaklis
Idėja: Marius Pinigis
Choreografija ir atlikimas: Marius Paplauskas, Marius Pinigis, Andrius Stakelė
Muzika: Andrius Stakelė
Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas
Trukmė: 48 min.
Premjera: 2016 m. lapkričio 17 d.
Bilietai: 8 €

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

DĖMESIO! Po trečio skambučio vėluojantys žiūrovai neįleidžiami.

Tarptautinio pripažinimo sulaukęs, drąsus ir abejingų nepaliekantis šokio trupės „Nuepiko“ spektaklis „(g)round zero“ ir vėl Alytuje! Sulaukę puikių atsiliepimų “COM•MOON•A” naktinėje teatrinių įvykių serijoje 2018 metais, lapkričio 10 d. Alytaus miesto teatre charizmatiški, dviejų skirtingų šokio stilių – šiuolaikinio ir gatvės – profesionalai, šokio trupės „Nuepiko“  įkūrėjai – Marius Pinigis, Marius Paplauskas ir Andrius Stakelė – dar sykį kvies kvapą gniaužiančiam ir humoro nestokojančiam reginiui.

Vaikystės herojai
„Rokis“, „Terminatorius“, „Gelbėtojai“, „Mirtina kova“, Briusas Lee, Muhammadas Ali, Michaelas Jacksonas, Jimmas Hedriksas, „Backstreet Boys“ ir „All4one“ – šie ir daugelis kitų filmų, jų personažų, muzikos atlikėjų, grupių ir aktorių yra M. Paplausko, M. Pinigio ir A. Stakelės įkvėpimo šaltinis. Todėl „(g)round zero“ nėra tik trijų skirtingų šokėjų sąjunga. Tai taip pat duoklė jų vaikystei ir to meto herojams. Tai duoklė jų laisvei ir drąsai, tam, kad fantazija išliktų.

Iššūkis kūrybai ir sau
Seniai vieni kitus pažįstantys menininkai jau kurį laiką jautė norą peržengti savo stiliaus ribas, todėl nusprendė bendradarbiaudami išbandyti vienas kito kūrybines galimybes ir tą sėkmingai daro jau trejus metus, per kuriuos su abejingu nepaliekančiu spektakliu jau spėjo apkeliauti ne tik Lietuvą, bet ir pristatyti spektaklį užsienio šalyse..

Kurti spektaklį drauge šokėjus įkvėpė ne tik jų draugystė, bet ir sukaupta įvairi sceninė patirtis ir noras kelti sau naujus iššūkius: „Norėjome sukurti gražų, techniškai išpildytą spektaklį, tačiau taip pat norėjome išlaisvinti savyje gyvenančius vidinius vaikus, pažvelgti į procesą žaismingai ir skirtingų įvaizdžių pagalba iškelti kovos su savimi idėja. To linkime ir žiūrovams: atvykti į spektaklį nesitikint gilaus sceninio akto, o tiesiog atsipalaiduoti, nebijoti išlaisvinti savo vaizduotės ir panirti į kūrybine kelionę kartu su mumis“ – pasakoja Marius Pinigis.

Apie šokėjus
Marus Pinigis – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Šiuo metu menininkas aktyviai garsina Lietuvą ir Kauno miestą šiuolaikinio šokio spektakliuose visame pasaulyje. Taip pat M. Pinigis yra projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” komandos narys, atstovaujantis jaunuosius menininkus. 2018-ais metais menininkui įteikta Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premija.

Marius Paplauskas – profesionalus video kūrėjas, gatvės šokių atstovas, savo pasiekimais gerai žinomas gatvės šokių bendruomenėje ir atstovaujantis Lietuvą įvairiuose užsienio gatvės šokių čempionatuose.

Andrius Stakelė – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Vėliau kurį laiką šokęs Tenerifės saloje Ispanijoje ir Vokietijoje, menininkas ėmėsi elektronikos studijų Danijoje ir šiuo metu yra pripažintas, muziką šokio spektakliams kuriantis, kompozitorius.

Spektaklio apdovanojimai
Spektaklio autoriai nominuoti dviejose kategorijose (už spektaklio choreografiją ir už vaidmens atlikimą spektaklyje) „Auksinio Scenos Kryžiaus“ apdovanojimuose;
Spektaklis įvertintas Kauno „Fortūna“;