„GIRIŲ KARALIUS“

Miko Petrausko fantastiška vieno veiksmo operetė „Girių Karalius“ sukurta pagal Vlado Putvinsio vienaveiksmę dramą „Nežudyk“
Girių Karalius: Justinas Buta
Medžiotojas: Rytis Janilionis (baritonas)
Jurga: Justina Tomkutė-Petraitienė (sopranas)
Kauno muzikos ansamblis AINIAI:
Kompozitorius: Mikas Petrauskas
Aranžuočių autorius: Giedrius Svilainis
Teksto autorius: Mingaila Rastenis
Režisierė: Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė
Scenografė: Izabelė Narečionytė
Organizatorius: KĮ Kauno Santaka
Trukmė: 50 min.
Bilietai: nuo 8,49 €

Bilietus platina teatro kasa ir Kakava.lt.

DĖMESIO! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

Miko Petrausko fantastiška vieno veiksmo operetė „Girių Karalius“ sukurta pagal Vlado Putvinsio vienaveiksmę dramą „Nežudyk“, kurioje mistinė būtybė – Girių Karalius – priverčia Medžiotoją nebekirsti girių ir nebežudyti gyvūnų. Mat būtent pastarieji alkani ir pasirengę suėsti mažesnį už save. Tačiau net ir juos – zuikius, lapę, vilką, mešką – Girių Karalius moko svarbiausio – gerbti gyvybę. Šioje ryškioje silpnesniųjų ir stipresniųjų priešpriešoje visi mokosi elgtis taip, kaip nori, kad su jais būtų elgiamasi nepaisant to kuris stipresnis, greitesnis, aukštesnis ir t. t., o varžymuisi, kuris geresnis ribų nėra ne tik pas mažuosius, bet ir pas suaugusiuosius – todėl muzikinis spektaklis „Girių Karalius“ skirtas tiek mažiems tiek dideliems.

Minėdami kompozitoriaus 150-ąsias gimimo metines, bendradarbiaujant su Kauno miesto muziejumi, iš fondų atrinkome ir prikėlėme naujam gyvenimui šią fantastinę operetę, kviesdami visus prisiminti jo nuveiktus darbus, praleisti laiką su jo muzika, kurios dėka pažinsime negirdėtus, tik muzikos istorijos puslapiuose minimus Miko Petrausko muzikos aruodus bei atsakysime į klausimą, kiek prieš šimtmetį aktualūs kūrybiniai bandymai galėtų būti aktualūs ir prasmingi XXI-ojo amžiaus žmonėms.

Strateginis teatro rėmėjas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.